Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] GM samo mi sie wyłańcza przy teleportacji


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam problem z Gamemode, kiedy się teleportuje wyłącza mi się Creative na normalny tryb.

Czy ktoś może mi pomuc? bardzo będę wdzięczny!

Gość michal12386
Opublikowano

może gdy się tp na inną mapę to na innej jest /rg flag __global__ gamemode 0 i jak się na nią tepniesz to ci gm zmienia ;P

Gość michal12386
Opublikowano

a co ma do tego craftbukkit ?? to coś w permissions jest ustawione i w worldguard "/rg flag __global__ gamemode 0"

Opublikowano

Macie cipy zamiast chuji ... ? Jestem pewny na 99% że to jest wina multiversa jeśli takiego posiadasz na serwerze jeśli tak to zmien w configu

Opublikowano

Źle ustawiony permission.

 

w pliku server.properties jak masz survival to ci się zmienia :P

 

Jak masz range i op to nie powinno czyli albo permissions albo multiverse-core jak masz

Opublikowano

Mam multiverse-core

Config

 

multiverse-configuration:
==: com.onarandombox.MultiverseCore.MultiverseCoreConfiguration
enforceaccess: 'false'
prefixchat: 'false'
teleportintercept: 'true'
firstspawnoverride: 'true'
displaypermerrors: 'true'
globaldebug: '0'
messagecooldown: '5000'
version: '2.9'
firstspawnworld: world
teleportcooldown: '1000'

 

 

 

 

 

 

mca.png

  • 8 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...