Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak wylaczyc pvp na arenie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To teraz tak.

Wpisujesz:

/rg setpriority <nazwa_cuboida_spawn> 1

Teraz zaznaczasz miejsce gdzie mają się bić i wpisujesz:

//expand 100 100 u

/rg define arena

/rg setpriority arena 9

/rg flag arena pvp allow

1393619387-U339575.png

 

 

 

Opublikowano

Jeżeli robisz cuboid na cuboidzie to nie zadziała musisz ustalić priorytet cuboida czyli:

zaznaczasz pierwszy cuboid na cały spawn, (nazwa cuba np. Spawn)

następnie zaznaczasz drugi mały cuboid na arene w spawnie, (nazwa cuba np. Arena)

i teraz ustalasz priorytet czyli:

/region setpriority <nazwa cuboida> <prioritytet>

/region setpriority Spawn 0

/region setpriority Arena 100

i cuboid Arena jest ważniejszy od cuboida Spawn i działa na nim pvp (tylko musisz jeszcze dodać do tego flagę)

/region flag Spawn pvp deny

/region flag Arena pvp allow

 

Liczę na + ^_^

Zapraszam na serwer my-mine! IP:s126.csrv.pl:29692 Frakcje, SkyBlock, Surwiwal, 4Fun

j6yf.jpg

Opublikowano

Po prostu wpisujesz tak:

Zaznacz teren

Wpisz //expand 500 up , //expand 500 down

Potem /region define ArenaPvP

Potem /region flag ArenaPvP PVP deny

Dla wiekszego zabezpieczenia wpisz jeszcze /region flag ArenaPvP TNT deny i /region flag ArenaPvP creeper-explosion deny

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...