Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Minecraft : Ludzie na moim serwerze nie mogą otwierać skrzyń...


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Otóż mam serwer minecraft bukkit gram tam z przyjaciółmi, wgrałem plugin SG (survival games) wszystko dobrze zrobiłem itd.. graliśmy już parę razy. No do rzeczy ; na początku nie wiedziałem co się dzieje lecz zorientowałem się moi koledzy na SG nie mogli otwierać skrzynek dopiero jak dałem im na chwilę op'a to już mogli, lecz chcieliśmy grać tak żeby tylko jedna osoba miała op'a...

Proszę o szybką odpowiedź ! :D , Z góry dzięki ;)

Opublikowano

O ile dobrze kojarzę, plugin SG ma permissions. Nie pamiętam jakie, ale od otwierania skrzyń na SG też chyba jest. Jeśli nie, to z WorldGuard popracuj, mianowicie na cubie daj możliwość otwierania skrzynek, za pomocą region flag. Nie pamiętam jaki flag, ale w nazwie jest słowo "chest" i to jest jedyne z tym słowem.

 

Komenda /rg flag <nazwa cuby> <nazwa flag> allow

 

 

 

@edit.

 

kisiu165 dobrze pamiętasz :) Jeśli jest LWC to komenda /cremove powinna załatwić sprawę.

MPC Hejter Team Leader

Opublikowano

Wydaje mi się, że masz plugin LWC. jeśli tak musisz po postawieniu skrzyni na arenie Sg wpisać /cremove o ile dobrze pamiętam i wszystko będzie śmigać:)

Opublikowano

Hmm.. Jakie masz pluginy na serwerze ?

Moje pluginy to :

Auth Me

AutoSave

ChestShop

Easy Warp

Essentials

FalseBook-IC

iConomy

MobArena

Modifyworld

NoCheat

NoLaggChunks

NoLaggExamine

NoLaggItemBuffer

NoLaggItemStacker

NoLaggLighting

NoLaggMonitor

OtherDrops

PermissionsEx

PluginMetrics

SimpleSpleef

SurvivalGames

WorldEdit

WorldGuard

WorldSaver

-To tyle ;D

Opublikowano

Wydaje mi się, że założyłeś na mapke sg cuboida.

Jak to prawda to go usuń plugin na sg sam stworzy.

1391075603-U401469.png

|User||Blue Member||KidMod Pokémon GO||Moderator Pokémon GO||ExModerator|

Opublikowano

O ile dobrze kojarzę, plugin SG ma permissions. Nie pamiętam jakie, ale od otwierania skrzyń na SG też chyba jest. Jeśli nie, to z WorldGuard popracuj, mianowicie na cubie daj możliwość otwierania skrzynek, za pomocą region flag. Nie pamiętam jaki flag, ale w nazwie jest słowo "chest" i to jest jedyne z tym słowem.

 

Komenda /rg flag <nazwa cuby> <nazwa flag> allow

 

 

 

@edit.

 

kisiu165 dobrze pamiętasz :) Jeśli jest LWC to komenda /cremove powinna załatwić sprawę.

właśnie zobaczyłem i w folderze SG nie ma permissions ;/

 

Wydaje mi się, że założyłeś na mapke sg cuboida.

Jak to prawda to go usuń plugin na sg sam stworzy.

cuboida nie ma ;D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...