Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Automatycznie zaznaczona wartosc w listoxie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co to jest to load form ?

Kliknij po prostu 2 razy na forme

A wyjaśniając dokładniej jest to zdarzenie wywoływane po załadowaniu wszystkich kontrolek, jak i samego okna.
Opublikowano

Zważając na pytania jakie zadaje autor, doszedlem do wniosku ze porada praktyczna okaze sie przydatniejsza, aniżeli gadka szmatka, jak mniemam nastepnym pytaniem bylo by co to sa kontrolki albo cos w ten desen. :)

Opublikowano

Nie działa.

Wpisuje ten kod, debuguje aplikacje i co? Nie jest zaznaczona pierwsza linija. Na dodatek, gdy wybiorę którąś, to środkowa linijka zaczyna migotać, a program się crashuje

Opublikowano

np chcesz zaznaczyc pierwsza linie to kod bedzie wygladal nastepujaco ListBox1.SetSelected(0, True) gdy 2 ListBox1.SetSelected(1, True) itp aplikacja nie moze crashowac, cos robisz zle - podaj swoj kod.

Opublikowano
Private Sub Form1_Load(ByVal sender As Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Me.Load


End Sub


napewno w to wstawiłes ?

Mi wszystko działa najlepiej podaj w temacie albo na priv swój kod to pomoge

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...