Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowy Serwer start miał 23 czerwca o 9:00 NetherCraft SkyBlock 24/7 Darmowe diaxy w /kit start


Corso6060

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

98883895282097995756.png

IP serwerów:

IP Serwera: s9.fibercraft.pl:29540


Serwer Skyblock + MoBArena :)

Sloty 30

Potwory włączone

Zwierzęta włączone

White list wyłączona

PVP włączone

Pluginy ma własna paczke pluginów serwerowych

62042271332308509422.png

Właściciel: Lyreco6090

Adminka: TheRealPanda

Admin: Thewulkan

Moderatorzy serwera: MCDezmont, agent007, ziomy, dawid1270, DirtyRose, FrEsHu, Mazurashi


16548543191907355486.png
Opis Rank VIP, SuperVIP:

Nasz serwer ma tanie VIPY koszt tylko 7.38 zł sms




VIP Opis:

 

2 Skrzynie materialu budowalnego

 

2 Skrzynie jedzenie

 

 

Zakładanie przedmiotów na głowe komenda /hat

 

Możliwość tpa nick i /tpahere nick nick

 

Dostaje około 100 lvl expa

 

3 rozne paczki:

 

/kit paczka1

 

/kit paczka 2

 

/kit paczka 3

/repair all (naprawianie itemow)









A SuperVIP koszt ma 11.07 zł sms





SuperVIP opis:

 

4 Skrzynie materialu budowalnego

 

4 Skrzynie jedzenie

 

 

Zakładanie przedmiotów na głowe komenda /hat

 

Możliwość tpa nick i /tpahere nick nick

 

Dostaje około 160 lvl expa

 

3 rozne paczki:

 

/kit paczka1

 

/kit paczka 2

 

/kit paczka 3

 

Dostaje kase 150.000.00

/repair all (naprawianie itemów)





/warp nether

/warp sklep

/warp jedzenie

/warp parkour



To nie wszystkie dużo więcej warpów jest na serwerze

Posiadamy własny serwer TeamSpeak 3

IP TeamSpeak podany na serwerze naszym

Opublikowano

Nie polecam serwera, mało ludzi gra po 1, po drugie strasznie wykoxowane vipy i supervipy, po drugie za stak koxów zapłacisz 3,69 smsem... To samo z diaxami ;)

NIE POLECAM, serwer na zarobek TYLKO.

61911764369359525958.png

Opublikowano

Nie polecam serwera, mało ludzi gra po 1, po drugie strasznie wykoxowane vipy i supervipy, po drugie za stak koxów zapłacisz 3,69 smsem... To samo z diaxami ;)

NIE POLECAM, serwer na zarobek TYLKO.

 

Sam lecisz na kase, Serwer musi jakoś zarobić nie ma tak łatwo pewne robisz serwer hamachi to masz za free wszystko serwer polski drogie sloty maja. Serwer dobrze zarabia wiec takich głupot nie pisz serwer ciągu tygodnia zarabia od 15 do 40 zł.

Opublikowano

Ła od kiedy od 23 czerwca do 24 czerwca jest tydzień ? :O

I się nie zdziw jak tyle zarobisz, jak stak koxów 3,69, diaxów to samo, to proste, że dzieci kupią ;)

61911764369359525958.png

Opublikowano

Ła od kiedy od 23 czerwca do 24 czerwca jest tydzień ? :O

I się nie zdziw jak tyle zarobisz, jak stak koxów 3,69, diaxów to samo, to proste, że dzieci kupią ;)

Ja mam 2 serwery tej samej hostowni więc zarabia. Wpierw pomyśl jak coś napiszesz. Widzie nie znasz na stawkach sms np 11 zl sms idzie 50 % na serwer a reszta na hosting.

Opublikowano

Na prośbę autora z raportu, kosz.

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...