Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Magic Craft - Serwer Wczoraj i Dziś [Survival-Wojny Frakcji][EXP+][MCMMO]


Sillver

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[OFICJALNA PREZENTACJA MAGIC CRAFT]

Serwer Właczony !

51290307119824790842.jpg


5b724ce4000af5554eaebd46.jpg Magic Craft

informacje.png

strzalka.gifTYP: Survival + Wojny Frakcji

strzalka.gifSloty: 15 :) Będzie więcej jak będzie full :D

strzalka.gifIP: kame.owncraft.pl:9203

strzalka.gifPotwory: Włączone !

strzalka.gifZwierzÄ™ta: Włączone !

strzalka.gifPvP: Włączone !

strzalka.gifPremium: By grać na serwerze nie trzeba posiadać orginalnego mc.

strzalka.gifNether: Włączony

strzalka.gifBialaLista: Wyłączony

admini.png

Własciciel - Olo325
Admin - Zengeds

 

pluginy.png

Wszystkie potrzebne do prawidłowego wunkcjonowania serwera :)

 

inf.png

Na serwerze jest dodany plugin który daje to że
jezeli zabije cie zombie to nakłada na siebie twoją głowe .
Głowy dropią z ludzi Jest OtherDrops Wiekszy lvl z mobów , MCMMO !
Zapraszam.
PRZEZ PIERWSZY TYDZIEN VIPY TANIEJ !


Moze będzie jakiś bonusik dla pierwszego gracza :)

 

100 postów [x]

150 postów [x]

200 postów [-]

250 postów [-]

300 postów [-]

Opublikowano

Nie wiem nie wiem ale sloty będa zwiększone :) Mnie po starcie nie będzie bo za chwile jade :) Ogolnie mnie nie będzie dzisiaj na serwerze tylko będzie H@ ;p



Dobra lece do zobaczenia wieczorem na serverze ;) Moze zrobie jakiś mini event !;)

100 postów [x]

150 postów [x]

200 postów [-]

250 postów [-]

300 postów [-]

Opublikowano

Kto będzie chciał ze mną zrobić gildię niech pisze gg: 42749471, lub na PW.

Jestem już doświadczonym dowódcą gildii, na serwerach Wojny Gildii gram już 2 lata, a w Minecrafta 4 lata.

Ładnie buduję i mam skilla w PvP, więc ten kto będzie chciał być ze mną nic nie traci :)

Opublikowano

H@ zawiódł nie ma chyba internetu Start serwera będzie przełożony , Przepraszamy ! :) Spróbuję to jakoś wam wynagrodzić na początku :p



Serwer za minute włacze ! :)



Nie ma juz WL !



Ref @ !



Ref @ !

100 postów [x]

150 postów [x]

200 postów [-]

250 postów [-]

300 postów [-]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...