Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sposób Zeby Nie Robiło Relog Na Sh ,mh


michalrazor88

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

PODAJCIE SPOSÓB ŻEBY W CZASIE GRY NIE WYRZUCAŁO

I NIE ROBIŁO RELOG PO WŁĄCZENIU SH, MH ,GRAM NA OBEJŚCIU JAK PRZED PIERWSZYM PATCHEM JAK I DRUGIM PO KILKU MINUTACH WYWALA Z GRY

JEDYNIE JAK USTAWIE NIEWIELKĄ WARTOŚĆ ATAKSPED LUB MOWESPED TO PRZEZ PEWIEN CZAS SPOKÓJ

Znawca
Opublikowano

Metin2.pl coraz bardziej sie zabezpiecza przed hackami ;// narazie nie da sie praktycznie na hackach grać ;/

tumblr_mdlhpnMlgy1r5a70zo1_500.png
Opublikowano

Michaaell napisz ;D

[img]http://img641.imageshack.us/img641/2386/mrpacio.jpg[/img]

Jak dostac darmowe smocze monety!! (TO NIE ZART! MOJ FILMIK NA YT!)
[code]http://www.youtube.com/watch?v=uo4oBb5pRV8[/code]

Opublikowano

PODAJCIE SPOSÓB ŻEBY W CZASIE GRY NIE WYRZUCAŁO

I NIE ROBIŁO RELOG PO WŁĄCZENIU SH, MH ,GRAM NA OBEJŚCIU JAK PRZED PIERWSZYM PATCHEM JAK I DRUGIM PO KILKU MINUTACH WYWALA Z GRY

JEDYNIE JAK USTAWIE NIEWIELKĄ WARTOŚĆ ATAKSPED LUB MOWESPED TO PRZEZ PEWIEN CZAS SPOKÓJ

 

JAK DASZ WIĘKSZY PIORYTET TO KOMP SIĘ WIESZA

×
×
  • Dodaj nową pozycję...