Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jaki telefon do 500 zl; wybrać


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam dylemat nad wyborem smartfona do ok. 500 zł

Pod uwagę biorę Se xperia mini pro / Lg L5

Jeśli znajdę coś innego równie dobrego w tej cenie to piszcie ;>

Zależałoby mi ,, żeby był nowe ale jak znajdziecie jakieś używane w dobrym stanie to piszcie ;P

1374642900-U336505.png


by Jakim08


Opublikowano

Za 500zł Xperia U/Galaxy Ace 2 bądź też Arc S.

LG Swift L5 jest na starym procesorze, ukłąd graficzny też mało wydajny zaś Xperia Mini Pro to nic innego jak LWW z Qwerty (czyli także Neo V/Ray/Arc S...)

Opublikowano

Tamtych wymienionych nowych za 500 nie dostanę ,a co powiecie o Tipo Dual ? (w mixie jest za 499)

;P

Tipo ? Szrot totalny.

 

http://allegro.pl/sonyericsson-xperia-neo-v-okazja-od-loombard-pl-i3353954138.html
 

 

http://allegro.pl/okazja-xperia-neo-v-mt11-od-loobard-pl-i3352131641.html
 

 

do tych dokupujesz ładowarkę i dostajesz fajny telefon za niewielką kasę.

 

/

 

http://allegro.pl/xperia-neo-v-zestaw-gwarancja-11-miesiecy-i3345816483.html
 

 

- tu masz na gwarce, jeszcze 11 miesięcy, więc jak nówka ;).

 

 

Arc S

 

http://allegro.pl/sony-ericsson-xperia-arc-s-komplet-okazja-i3353403230.html
 

Xperia U

 

http://allegro.pl/xperia-u-st25i-firmy-sony-tanio-na-gwarancji-i3332860035.html
 

 

 

Nie wiem, po co Ci gwarancja, bo i tak ją stracisz przez wgrywanie custom'ów.

Tak samo nówka - przecież te, co dałem są w dobrym-bardzo dobrym stanie, nie można się obchodzić z telefonem jak z jajkiem, sam byś go zarysował w krótkim czasie użytkowania.

Opublikowano

Niech Ci rodzice dadzą 60zł i kup Sobie Sony Xperia J

Wpisz na allegro :) Nowy idzie za 540-560 + Gwarancja

Mam ten telefon i nawet OK

#JebacSygnatury

Opublikowano

Niech Ci rodzice dadzą 60zł i kup Sobie Sony Xperia J

Wpisz na allegro :) Nowy idzie za 540-560 + Gwarancja

Mam ten telefon i nawet OK

J jest gorsza od wszystkich, które ja podałem...

Opublikowano

Jak nie znajdziesz Xperii U, nowej albo bardzo dobrym stanie z gwarancją to wyrzucam swojego SGS2 przez okno xD ( musiałem się pochwalić, że mam taki zajebisty tel. ;_; )

Opublikowano

Jesus przekonałeś mnie , a który z tych wymienionych jest najlepszy ?

Ogolnie wszystkie są dobre i chyba się na jakiś zdecyduję , ale jakoś ta U do mnie nie przemawia przez te kolorowe spody i ten brak slotu na karte SD ;<

Arc S chyba najbardziej przypada mi do gustu ;)

1374642900-U336505.png


by Jakim08


Opublikowano

Jesus przekonałeś mnie , a który z tych wymienionych jest najlepszy ?

Ogolnie wszystkie są dobre i chyba się na jakiś zdecyduję , ale jakoś ta U do mnie nie przemawia przez te kolorowe spody i ten brak slotu na karte SD ;<

Arc S - większy ekran, procesor wyżej taktowanym, droższy (ale generalnie ten sam, bez problemu podkręcisz go na Neo V).

Neo V - mniejszy ekran, słabszy na stocku. Jak chcesz, to mogę Ci pomóc odblokować bootloader, wgrać jakiegoś Customa, podkręcić.

 

Nie bierz żadnego smartphone'a z ORANGE !!!

Upewnij się, że pochodzi od innego operatora.

Opublikowano

Dlaczego nie z Orange ?

Arc S / Ace 2 / Neo V - co lepsze ?

(Osobiści Arc przypadł mi do gusty )

Ace 2 -teoretycznie wydajniejszy, często skopana optymalizacja gier.

Arc S - układ graficzny z Xperii Play, nieliczne tytuły są bardziej wymagające.

 

Orange "blokuje" telefony przez co nie odblokujesz bootloadera.

Opublikowano

Jak dla mnie to Arc S, mam Ace-i (tego starszego) można powiedzieć że spradza się dobrze, ale zobaczyłem że Ace II niewiele się zmienił, dlatego Arc S to chyba będzie lepszy wybór ale ja i tak czekam na Ace 3 :) jestem fanem Asów

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...