Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][sugesyia] nowe subfora w dziale pogaduszki>>>sport


Bobson.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam.

nie ladniej a przede wszystkim lepiej bedzie to subforum wygladalo jesli dodamy do niego kolejne subfora takie jak :

 

*spory silowe

*spory druzynow

*spory lekkoatletyczne(zapasy, biegi itp.)

*tenis, ping-pong

*inne

 

dzieki temu lepiej bedzie sie przegladalo to forum i ludzie nie beda zadawali caly czas tych samych pytan ;)

2utq9g5.png b6u4qg.png
Opublikowano

to nie robic po protu tych sportow tylko niech beda w inych i niech podniela na 3

zespolowe

silowe

lekoatletyczne

bedzie przynajmniej lepsza orientacja ;)

Ale po co ?, jeżeli ktoś ma pytanie lub problem pisze to w głównym dziale sport i tyle, nikomu nie przeszkadza że wszyscy piszą w dziale

PS.Ortografia.

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

To dodajmy jeszcze do forum platformy mobilne każdą markę telefonu... Bez sensu. To co jest wystarcza.

 

// narobić 200 subforum w którym będzie max 15 tematów.

674071459604241683421.gif

Opublikowano

sory ze 2 post pod rzad ale na tel nie mam opcji edytowania postu.

maximusz gdzie ty masz orgografa !!??

a jesli chodzi ci o " podniela " to czysty przypadek podczas szybkiego pisania na qwerty w tel i jak juz cos to.nie ortograf tylko blad pisowni, prosze cie nie pouczaj mnie ;_)

a zreszta kazdy jest czlowiekiem i ma prawa do popelnienia bledu ;)

rozumie taki blad a nie tak jak gosciu napisal w dziale sporu "warze 81 kilo" ;)

dzieki

2utq9g5.png b6u4qg.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...