Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Fishbot By Waffaleisen 2.2 Na Dwóch Kontach? Czy Się Da ?


dale007

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam otóż używam tego bocika od jakiegoś czasu tak jak i sharkbota i mam pytanie czy da się tak ustawić, któryś z tych botów, żeby łowiły nadwóch kontach w tym samym czasie.

próbowałem juz paru różnym konfiguracji, ale zawsze jest ten sam problem, a mianowicie jak mam włączonego jednego klienta i łowię na nim to łowi spoczko na zminimalizowanym również, ale jak włączam drugiego metina czy to żeby pograć lub ustawić drugiego bota to zaczynają się gryść i rybak nie łowi tylko zarzuca wędkę po czym od razu wyciąga i piszę co chwile zmieniłeś przynętę na robak. Czy da się tak zrobić żeby na jednym koncie rybak sobie łowił spokojnie na zminimalizowanym a na drugim mógłbym expić drugą postać lub ustawić drugiego rybaka i wsio działało. Jeżeli ktoś tak robi i mu łowi bez zgrzytów to niech da cynka., to porównamy konfigurację.

 

P.S. ustawienie na jednym fishbota by waffleisen a na drugim sharkbota również kończy się fiaskiem, jeden przycina i nie łowi drugi co chwila zmieenia przynętę.

Opublikowano

Witam otóż używam tego bocika od jakiegoś czasu tak jak i sharkbota i mam pytanie czy da się tak ustawić, któryś z tych botów, żeby łowiły nadwóch kontach w tym samym czasie.

próbowałem juz paru różnym konfiguracji, ale zawsze jest ten sam problem, a mianowicie jak mam włączonego jednego klienta i łowię na nim to łowi spoczko na zminimalizowanym również, ale jak włączam drugiego metina czy to żeby pograć lub ustawić drugiego bota to zaczynają się gryść i rybak nie łowi tylko zarzuca wędkę po czym od razu wyciąga i piszę co chwile zmieniłeś przynętę na robak. Czy da się tak zrobić żeby na jednym koncie rybak sobie łowił spokojnie na zminimalizowanym a na drugim mógłbym expić drugą postać lub ustawić drugiego rybaka i wsio działało. Jeżeli ktoś tak robi i mu łowi bez zgrzytów to niech da cynka., to porównamy konfigurację.

 

P.S. ustawienie na jednym fishbota by waffleisen a na drugim sharkbota również kończy się fiaskiem, jeden przycina i nie łowi drugi co chwila zmieenia przynętę.

 

 

odpala ktoś fishbota na dwóch kontach i łowią oba ??? odp.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...