Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mysterious Lands [ WOJNY KRÓLESTW ] [ NOWE MOBY ] [ NOWE CRAFTINGI ] [ SURVIVAL ] [ ŻYCIE NAD GŁOWĄ ]


Archerowy123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer ma 7 slotów, bo chcemy sprawdzić czy ktoś będzie grał. A nie dam 40. I będzie grać z 5 osób i serwer padnie. Będzie duża ilośc graczy będą sloty. To wszystko co do tego.
Królestwa:
Jest to jak Gildia. Dostajesz Cuboida, ale nie za darmo.
Surowce Na Królestwo: 24 emeraldy, 4 bloki diamentów,5 bloków złota, 10 bloczków żelaza, 3 stacki węgla,2 stacki dębu,2 stacki świerku i 64 kości.
Wtedy otrzymujemy cuboida.
 
Wojny O Cuba:
Wojny O Cuboida są prowadzone pod okiem admina lub moderatora, więc kiedy takową wojnę chcecie rozpocząć piszecie do Administatora/Moderatora i on ogląda. Wojna się ciągnie, aż do śmierci wszystkich osób z jednego Królestwa.
Nowe Potwory:
- Wraith [Duch]
- PigChest [ Ĺwinia skrzynka ]
- Herobrine Blocks [ LatajÄce Bloki ]
- Giant Zombie [Olbrzym]
- Giant Slime [Wiadomo]
- Giant Magma Cube
- Draugr [ Potwor jaskiniowy ]
- Smok [ Smok ._. ]
 
Nowe Craftingi:
Tak są. Głownie są to bronie. Miecze lub różdżki lub nawet magiczne Łuki.
Posiadają swoją wartośc,damage,moc,nazwe i crafting!
O nowych craftingach można dowiedzieć się w ukrytych lokacjach w księgach.
Ukryte Lokacje:
Randomowo rozmieszczane ruiny,dungeony lub domy.


Przepraszam za słabą prezentację, ale to przez bugi. Niedługo zrobię nową. Pozdro!

 

IP: gs1.internalhost.pl:25705

Potwory: Tak

Zwierzęta: Tak

Nether: Jest.

PvP: Tak.

 

 

NEWSY:

22 Czerwiec 2013r - Dodany nowy Boss Herobrine!

23 Czerwiec 2013r - Dodano kilka nowych craftingów broni.

24 Czerwiec 2013r - Pogoda wprowadzona. Potrzeba teraz mieć skórzane eq lub torche lub ognisko.

24 Czerwiec 2013r - Wprowadzono Wilkołaki.

Opublikowano

czyli jak będzie 7 graczy dacie 30 mam rozumieć?

W tym sensie. Dużo osób gra teraz tym więcej slotów później.

 

 

 

W prezentacji jest już Ip serwera. Przepraszam zapomniałem.

 

ref

Opublikowano

Serwer jest super ! Tam można poczuć prawdziwą przygodę. Wbiłem na serwer i gdy wyszedłem niedaleko spawna miałem już pół HP. Myślę, że jak wyjdzie 1.6 to z końmi będzie bardziej epicko np. można wypożyczyć konia za jakąś kwotę. Serwer zajebisty ! Polecam :3!

DAJ LIKE DLA MURZYNA :3

mca.png

Opublikowano

Serwer jest super ! Tam można poczuć prawdziwą przygodę. Wbiłem na serwer i gdy wyszedłem niedaleko spawna miałem już pół HP. Myślę, że jak wyjdzie 1.6 to z końmi będzie bardziej epicko np. można wypożyczyć konia za jakąś kwotę. Serwer zajebisty ! Polecam :3!

Dzięki za pozytywną ocenę. Tak samo sobie wyobrażam grę na 1.6.. Wojny Królestw.. Ahh to będzie EPIC!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...