Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[40 slotów!] [PvP] [24/7] [NON-PREMIUM] ZOBACZ!


bizosz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SaguarCraft


informacje.png

IP: saguarcraft.gomc.pl

Tryb rozgrywki: PvP

Biała lista: Nie

Ilość slotów: 40

Zwierzęta: Nie

Potwory: Nie

PvP: Tak


pluginy.png

Przystosowane do gracza !


ekipa.png

Wlaściciel: szymojoker


dodatkoweinfo.png

Witam nie będę się rozpisywał! Napisze najważniejsze ?
-Moce z strzał za pomocą kliknięcia lewego klawisza myszki!
-Za poziomy które są koło nicku. Dostaje się Rangi !
-Wszystko można kupić za Dolary. Które można dostać za zabicie gracza !

Opublikowano

Zapraszam ! Poszukuje KidMod'a i Opiekuna PvP Jak ktoś jest chętny Niech pisze pod tematem lub na skype:szymon21341

 

Wzór podania na KidMod'a

 

Nick z gry:
Imię:
Wiek:

Kontakt:(Skype)
Staż w Minecraft :
Czy miałeś już KidModa/Moda/Admina na innym serwie?:
Twoja znajomość komend 1/10?:
Twoja znajomość ortografi 1/10?:
Coś o sobie:
Co zamierzasz robić będąc KidModem? :
Dlaczego Akurat nasz serwer?
Oceniasz nasz serwer w skali (1/10):
Czy Dasz rade złożyć się na serwer gdy będzie taka potrzeba?:


Wymagania na KidModa :

Posiadać sprawny mikrofon.
Być miły i kulturalny.
Wiek +14.
Być aktywnym na
serverze.
Być Uczynnym dla innych
.

 

Wzór podania na Opiekuna PvP

 

1. Nick:
2. Wiek:
3. Doświadczenie:
4. Staż w minecraft:
5. Kontakt:
6. Czy byłeś już [opiekunem] jakiegoś serwera:
7. Dlaczego ty:

Opublikowano

Nick z gry:TenyEU

Imię:Norbert

Wiek:14


Kontakt:(Skype) Norbikx1

Staż w Minecraft :Od 2011.r Prawie od samego początku ;d

Czy miałeś już KidModa/Moda/Admina na innym serwie?:Pewnie i to nie raz.Zazwyczaj zaczynałem jako KidMod a potem awansowałem na Moda/Admina :)

Twoja znajomość komend 1/10?:7/10

Twoja znajomość ortografi 1/10?:8/10

Coś o sobie:Jestem Norbert uwielbiam grać w minecrafta oprócz tego kocham rower i pływanie.

Co zamierzasz robić będąc KidModem? :Hmm to co na KidModa przystało.Będę kickał wulgarnych graczy tych którzy reklamują swoje gówiane serwery na czyichś.

Dlaczego Akurat nasz serwer? Gdyż lubię serwery pvp,na serwerze jest dużo ciekawych mapek i całkiem fajnie się gra.

Oceniasz nasz serwer w skali (1/10):7/10 mogło by być lepiej :)

Czy Dasz rade złożyć się na serwer gdy będzie taka potrzeba?:Gdy będzie to naprawdę potrzebne pewnie będę w stanie.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nick z gry:Ksyzel

Imię:Olaf

Wiek:
14


Kontakt:(Skype)Masz mnie :D

Staż w Minecraft :Od Alphy

Czy miałeś już KidModa/Moda/Admina na innym serwie?:Tak na 3 dobrze rozwiniętych serwerach

Twoja znajomość komend 1/10?:8/10

Twoja znajomość ortografi 1/10?:10/10

Coś o sobie:Jestem miły,wysportowany,Lubie grać w piłkę nożną i ręczną.Lubie grac w Mc i Cs 1.6 <3 .Koochaaam Koooty :D

Co zamierzasz robić będąc KidModem? : Będę pomagać graczom na serwerze oraz też administracji w trudnych momentach

Dlaczego Akurat nasz serwer?:Lubie serwery typu PvP oraz Parkour,więc pomyślałem ,,czemu nie może uda się być Kid Modem''

Oceniasz nasz serwer w skali (1/10):9/10

Czy Dasz rade złożyć się na serwer gdy będzie taka potrzeba?:Tak 11 zł na miesiąc

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...