Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[20slotów]survival+frakcje[3000 razy większy exp][ ok. 40 lvl z mobka][tanie vipy][drop z stone][pluginyAntyNodusowe][otherdrops]


MrKoksarz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg













MinCraft



informacje2.png



strzalka.gifTYP: survival+frakcje[3000razy większy exp]


strzalka.gifSloty: 20


strzalka.gifIP: 178.19.106.53:25677

dynampa: http://s5.servhost.pl:25815/?worldname=world&mapname=surface&zoom=2



strzalka.gifPotwory: Tak


strzalka.gifZwierzÄta: Tak


strzalka.gifPvP: Poza spawnem


strzalka.gifPremium: Nie wymagane


strzalka.gifNether: Tak


strzalka.gifBialaLista: Nie




Administracja4.png

Właściciel:facebeef,Machon0Admini:GanksterPL,




pluginy2.png

pare autorskich, świetnie dobrane




InformacjeDOT2.png

NIE ZAPRASZAMY CHETERÓW[NODUS I INNE CHEATY]BO NASZA ADMINISTRACJA BANUJE ODRAZU PERMALETNIE TAKIEGO GRACZA
Zapraszamy.
Vip 11,07zł
Svip 17zł
itemki, będą potrzebne na gildie, żeby nie było tak łatwo
Dropy:
diamond 0,8%
iron 3%
gold 1,5%
emerald 1,5%




Generator by -outi-

Opublikowano

Pewnie tego serwera nie ma tylko se tak dodał ...

@EDIT

nie troluj nas bo w poprzednim temacie też nie było ip..

 

Opublikowano

Powiem tak nie warto zaczynać serwer Fake . Zaraz podrzuce ss .
Zapytałem ich dlaczego mają nie ogarnięte pluginy i wypuszczają fake .:

1 - Administracja ma max 14lat .
2 - Nie potrafią ogarnąć najprostrzego pluginu.
3 - Z serwera kickają za to że zwróci Im się uwagę ... -,-

Nie polecam Kid " Mafija ". Nie rozgary , dziękuje dobranoc.


~Kontakt zemną to GG:25666689 ; Skype: tomasz.toka .

Opublikowano

Powiem tak nie warto zaczynać serwer Fake . Zaraz podrzuce ss .

skąd się takie dzieci biorą ?? powiedźcie mi??

Najpierw struga kozaka, że japier****, potem daje mi bana i ss wrzuca, słuchajcie się jakiegoś 10latka, daleko zajdziecie...

 

Powiem tak nie warto zaczynać serwer Fake . Zaraz podrzuce ss .

Zapytałem ich dlaczego mają nie ogarnięte pluginy i wypuszczają fake .:

njx.png

HaHa pozdrawiam

skąd się takie dzieci biorą ?? powiedźcie mi??

Najpierw struga kozaka, że japier****, potem daje mi bana i ss wrzuca, słuchajcie się jakiegoś 10latka, daleko zajdziecie...

Ziomek ciągle nam piszę, że to fake, inni gracze mu piszą spierd****, pozdrawiam już wiem skąd się tego nauczyłeś od metina[widać ravie.eu ] ;)

Opublikowano

skąd się takie dzieci biorą ?? powiedźcie mi??

Najpierw struga kozaka, że japier****, potem daje mi bana i ss wrzuca, słuchajcie się jakiegoś 10latka, daleko zajdziecie...

HaHa pozdrawiam

skąd się takie dzieci biorą ?? powiedźcie mi??

Najpierw struga kozaka, że japier****, potem daje mi bana i ss wrzuca, słuchajcie się jakiegoś 10latka, daleko zajdziecie...

Ziomek ciągle nam piszę, że to fake, inni gracze mu piszą spierd****, pozdrawiam już wiem skąd się tego nauczyłeś od metina[widać ravie.eu ] ;)

Kidzie zapraszam na ts , nie jestem 10 latkiem w porownaniu do Ciebie . Chetnie poslycham twoich piskow do mikrofonu . Fake jak .

Po raz ostatni edytuje post w tym temacie .

Posiadam swoj serwer 150 slotów .-,-

Nie mów mi że jestem kide , bo pewnie dziewczynko mu"sku" nawet nie masz .

Postawili serwer z " Poradników" Nc+ nie skonfigurowany , Auto Msg sypie błędami .

Epickie zero w skali od 1/10 ? - 99 !

Pozdrawiam kidziaku jak chcesz cos mi powiedziec podaj ts chetnie wysmieje ci sie prosto w morde

.


~Kontakt zemną to GG:25666689 ; Skype: tomasz.toka .

Opublikowano

Kidzie??? rodzice cię nie nauczyli, że do starszych się tak nie piszę?a po 2 nie będę gadał z dziećmi, i mam 14 lat...

 

dodałem dynampę:http://s5.servhost.pl:25815/?worldname=world&mapname=surface&zoom=2

HAHAHHAHAHAH 14 lat . Mutacji pewnie dziewczynko nie miałaś ... Moi rodzice? Mam 23 lata panienko .

Wiec pozdrów teraz YouTube . Bo twoje wszystkie manewry na serwerze jaki i teraz na forum będą widnieć jako największy fake . Dziękuje dobranoc.

 

ADMINI po 13-14 LAT NIE POLECAM LUDZIE NIE WCHODZCIE NIE WARTO .

FAKE JAK NIC-,-

 

 


~Kontakt zemną to GG:25666689 ; Skype: tomasz.toka .

Opublikowano

uciekaj w krzaki, idioto, dziewczynka to twoja mama, a po 2, pomyliłeś się 23 lata chyba mają twoi rodzice



pozdrawiam, nie będę kłócił się z dziećmi, jak coś to chwilowa przerwa jest



wbijajcie, event jest !!



czekam na posta juniorka, który napisze, że nie poleca serwera, bo gdy był event, to trzeba było mnie zabić, więc go zabiłem, i zaczął płakać.

Pozdrawiam takie dzieci! Zapraszam na serwer ogarniętych ludzi...



REF



REF



REF

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...