Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak wyłączyć UAC w Windows Vista oraz Seven?


QuarK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :)

Dziś pokaże wam jak wyłączyć UAC czyli User Account Control w Windows Vista oraz Seven!

W następcach klasycznego Windowsa XP jak wiemy pojawiają się komunikaty, które w przeciwieństwie jak w Windows XP nie pozwalają programom dowolnie modyfikować różne rzeczy w naszym systemie.Niektórych z nas pewnie te komunikaty dosyć denerwują i chcieliby ,aby się nie pojawiały - W tym poradniku pokaże jak to zrobić!

 

VISTA

 

1)Klikamy w ikonę startu

2)Następnie wchodzimy w "uruchom"

3)Wpisujemy msconfig

4)Przechodzimy do zakładki "Narzędzia"

5)Szukamy na wyświetlonej liście Wyłącz kontrolę konta użytkownika"

6)Klikamy przycisk Uruchom

7)Zapisujemy i Uruchamiamy ponownie PC

8)Gotowe!

 

SEVEN

 

1)Wchodzimy w Panel Sterowania

2)Następnie klikamy „Konta użytkowników i filtr rodzinny”

3)Na lewej stronie wybierz "System i Zabezpieczenia"

4)Teraz kliknij na „Zmień ustawienia funkcji Kontrola konta użytkownika”

5)Teraz wystarczy ,że klikniesz

6)Gotowe!

 

To na tyle w tym poradniku, jak widzimy jest to bardzo proste :) Myślę ,że każdy potrafi to zrobić i wie na jakie niebezpieczeństwa naraża się wyłączając powiadomienia, dodam również ,że NIE ponoszę odpowiedzialności za wyrządzone przez to szkody etc. A więc robisz to na własną odpowiedzialność!

Autor: QuarK

Data: 2013-06-22

Opublikowano

Poradnik mi się przydał jest generalnie bardzo ładnie wytłumaczony.

Lubię to.

 

 

 

 

 

 

Oto moje teorie:

2+2=9

4:1=2

1x1=1

Woda jest bezbarwna bo soki itp mają kolor

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...