Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Propozycje] Wakacje z działem WoW - Wymyśl Konkurs


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie mieszkańcy Azeroth !,

Dawno nie było konkursu u nas w dziale, nieprawdaż ?

A chciałbym, żebyście mieli swój wkład w tym "konkursie" Dlatego wyjdę wam na przeciw.

Pragnę zaprosić was do składania sugestii jaki konkurs chcielibyście zobaczyć u nas w dziale.

Propozycje składajcie w tym temacie oraz dlaczego właśnie wasz konkurs zasługuje na to, żeby został zorganizowany.

Pomysły składajcie w tym temacie. Czas macie do zakończenia miesiąca czerwca

 

Caltoro

1373369406-U138092.png

Opublikowano

Wymyśl swoją własną historię związaną z WoW'em.

Stwórz kontynuację WoW'a.

 

:D

"Stwórz kontynuację WoW'a" masz na myśli kontynuacje lore ?

To raczej od razu odpada - mała część osób zna lore/nie czyta książek związanych z WoW'em.

Chyba, że kolejny dodatek / klimat itp

1373369406-U138092.png

Opublikowano

Może konkurs transmorgify? W takie coś bawią się na globie właśnie, robiąc screeny. ;)

Wiesz, mało osób gra na globalu z tego forum. A nie chce jakiś RiP'ów screenów. Ale weźmiemy to pod uwagę

1373369406-U138092.png

Opublikowano

Wiesz, mało osób gra na globalu z tego forum. A nie chce jakiś RiP'ów screenów. Ale weźmiemy to pod uwagę

W modelwieverze były by absolutnie zabronione, ale z privów, kto powiedział coś przeciwko? Właśnie z privów, była by szansa na zainteresowanie. :)

Opublikowano

"Stwórz kontynuację WoW'a" masz na myśli kontynuacje lore ?

To raczej od razu odpada - mała część osób zna lore/nie czyta książek związanych z WoW'em.

Chyba, że kolejny dodatek / klimat itp

Dodatek bardziej wchodzi w grę każdy gracz mógłby dołączyć się, a nie tylko ludzie z Globa :)

Jeśli pomogłem daj + ;)

Pamiętaj nie jestem maszyną od wszystkiego, jak masz jakiś problem związany z WoW pisz, a chętnie Ci odpowiem ;)

Jo mój Hunt :)

http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-legion/Taptak/simple

 

 

 

 

 

World of Warcraft Helper

Opublikowano (edytowane)

Może wymyślenie nowej rasy byłoby naprawde fajnym rozwiązaniem . Napewno będzie bardzo ciekawie ;) Ja chętnie bym spróbował ;D

Edytowane przez Lord Betros
1377430129-U769346.png
Opublikowano

Cześć ! :D

 

Uważam, że pomysł na temat przedstawienia własnej rasy było by idealnym pomysłem :)

Oczywiście jeżeli by nie chodziło tylko o prace "tekstowe", ale także graficzne.

 

I jeszcze można dołożyć stworzenie klasy postaci :)

simply.4557.gif

Opublikowano

Zamazać, pododawać kwadraty, blur etc. na stocki postaci / itemów, a kto pierwszy odgadnie jaki to item / bohater wygrywa. Konkurs trwa np. 15 tematów, kto zdobędzie najwięcej pkt. wygrywa.

394591421101183179764.jpeg
Opublikowano

Proponuję swoją historię w WoW'ie - od założenia postaci do dziś

ew. coś w deseń najlepszej pracy (wierszyk, art itd) promującej dział WoW'a

 

edit : albo ,,wakacje z WoW'em'' czyli ss czy cośtam xD

1371985602-U137250.jpg by ScoTubeDev

2x ExModerator NosTale I 2x Gold Member

Opublikowano

Własna rasa- praca tekstowa:) to będzie fajne i możliwe do zrobienia dla każego.

9uIymOb.png


Chętnie pomogę w sprawach: League of Legends, World of Warcraft.


W razie pytań PW.

Opublikowano

Konkurs na zaprojektowanie własnego peta, bądź mounta. np. ilustracja i krótki opis ;)

Jeśli ilustracja to będzie ciężko nie każdy jest uzdolniony plastycznie :P

Jeśli pomogłem daj + ;)

Pamiętaj nie jestem maszyną od wszystkiego, jak masz jakiś problem związany z WoW pisz, a chętnie Ci odpowiem ;)

Jo mój Hunt :)

http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-legion/Taptak/simple

 

 

 

 

 

World of Warcraft Helper

Opublikowano

Konkurs PvP. Duele przed og/sw. Moderatorzy dzialu by pozbierali ludzi, zrobiliby grupy i bylby fajny turniej.

Odrzucam z tego miejsca. Powód: Każdy gra gdzie indziej.

 

Czas składania propozycji to godzina 20:00 dziś wieczorem .

 

Czas składania sugestii skończył się. Dziś wieczorem otworze ankietę, w której będziecie mogli głosować przez najbliższe kilkadni na konkurs, który chcecie aby został zrealizowany

1373369406-U138092.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...