Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy ktoś zna tą grę?


kaaramba12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kiedyś grałem w tę grę , ale teraz zapomniałem jak się nazywa . Ogólnie to co pamiętam o tej grze :

- tryb multiplayer oczywiście

- walka z zombie

- były różne rangi dla graczy , były ich poziomy np. złoty , srebrny

- kupowało się bronie którymi można było potem walczyć z zombie ( niektóre czasowe )

 

no i to mnie więcej to co pamiętam mam nadzieję , że pomożecie :)

Opublikowano

Wiele gier pasuje do tego opisu.

Pierwsze tytuły, które przychodzą mi na myśl to Combat Arms i Alliance of Valiant Arms.

Był to typowy MMOFPS czy coś skoncentrowanego tylko na zombie?

Jeśli tak to zobacz Killing Floor.

Opublikowano

A mi to troszeczkę przypomina WarZ lub Dodatek DayZ jest multiplayer i walczenie z zombie.

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

Nie nie warZ i Dayz ( też mam , ale to nie to )

@ Flinn - żaden z tych tytułów , było to stworzone tylko na zombie , nie był to jakiś odzielny tryb dodatkowy .

Była np. taka mapka , gdzie na początku siedzieliśmy w domku i trzeba było ogarniać okna ( bo z nich właziły zombie ) ( coś jak w black ops) i jak nie dawaliśmy rady to wycofywało się dalej , otwierało się drzwi itp .

Opublikowano

 

Może chodzi ci o grę Day of the Zombie?

Trudno będzie znaleźć tą grę, zobacz tutaj, masz tam spis wszystkich gier z zombie, które się ukazały.

Być może twoja gra gdzieś tam jest:

 

http://www.gry-online.pl/encyklopedia-gier.asp?PLA=1&TEM=57

W DayZ się broni nie kupuje i nie ma rang.

 

@top

 

A nie czasem Fort Zombie? Zombie Shooter 1/2?

Opublikowano

Może Brawl Buster? Według opisu wszystko się zgadza ale przy 3 nie jestem pewien ;). Gra jest darmowa przez steam.

2i20iag.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...