Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zrobić komendę, która po wpisaniu zabierze odpowiednią ilość pieniędzy w grze?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka!

 

Jak w temacie. Chcę zrobić takie coś:

 

Gracz z rangą NOWY chce zdobyć rangę GRACZ. np. idzie do urzedu i klika na przycisk. W tym czasie z jego konta zostaje pobrane np. 100$ i osoba ma nowa rangę.

 

 

Proszę o dość jasne wytłumaczenie tego:D

Opublikowano

Stwórz mechanizm z command-blockami i wpisz:

Pierwszy command-block:

/pex user @p group set Gracz

lub:

/setrank @p Gracz

Oczywiście ,jeśli posiadasz plugin AZRank.

Drugi command-block:

/eco take @p 100

i to tyle.

Opublikowano

PayRank - nie jakieś command booki bo jak admin komuś da to wiesz co może być...

Jak chcesz to pomogę ci ten plugin skonfigurować na pw.

1391075603-U401469.png

|User||Blue Member||KidMod Pokémon GO||Moderator Pokémon GO||ExModerator|

Opublikowano

PayRank - nie jakieś command booki bo jak admin komuś da to wiesz co może być...

Jak chcesz to pomogę ci ten plugin skonfigurować na pw.

 

Nie musi nikomu dawać o.0

 

 

Siemka!

 

Jak w temacie. Chcę zrobić takie coś:

 

Gracz z rangą NOWY chce zdobyć rangę GRACZ. np. idzie do urzedu i klika na przycisk. W tym czasie z jego konta zostaje pobrane np. 100$ i osoba ma nowa rangę.

 

 

Proszę o dość jasne wytłumaczenie tego:D

1.Idziesz do urzędu

2.Robisz pod podogą 2 commandblocki i łączysz je redstonem z buttonem

3.W 1 commandblocku dajesz: /pex user @p group set Gracz

W 2 commandbocku dajesz: /eco take @p 100

4.Zakopujesz i cieszysz się osiągniętym celem bez pobierania pluginów, bawienia się z configiem i zżeraniem ramu.

 

PS Aby otrzymać commandblock musisz wpisać: /i 137 1 , aby postawić i edytować commandbock musisz mieć creative i OP.

  • 1 rok później...
Opublikowano

Mam takie pytanie. Bo jak ktoś nie ma kasy to i tak  daje range. Wyskakuje niby powiadomienie ze zabralo 300 $. jak zrobić aby jak ktoś nie ma pieniędzy żeby nie dawalo? Tylko powiadamiało o tym że ma za malo pieniędzy?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...