Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Nikt nie może wejść na mój serwer 2010 germany


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Server SF2010 Germany, baza zewnętrzna 5.5.9(poza VM), ComodoUnite (comodo free vpn)

 

game/g1/db/conf.txt

WELCOME_MSG = "DB Server has been started"

SQL_ACCOUNT = "5.5.228.14 account mt2 mt2!@# 0"
SQL_PLAYER = "5.5.228.14 player mt2 mt2!@# 0"
SQL_COMMON = "5.5.228.14 common mt2 mt2!@# 0"
SQL_HOTBACKUP = "5.5.228.14 hotbackup mt2 mt2!@# 0"

TABLE_POSTFIX = ""

BIND_PORT               = 15000
DB_SLEEP_MSEC           = 10
CLIENT_HEART_FPS        = 10
HASH_PLAYER_LIFE_SEC    = 600
BACKUP_LIMIT_SEC        = 3600
PLAYER_ID_START = 100
PLAYER_DELETE_LEVEL_LIMIT = 70
PLAYER_DELETE_CHECK_SIMPLE = 1

ITEM_ID_RANGE = 2000000000 2100000000

MIN_LENGTH_OF_SOCIAL_ID	= 6

#NAME_COLUMN = "gb2312name"
#LOCALE = "germany"
SIMPLE_SOCIALID = 1

 

game/g1/auth/CONFIG

 

HOSTNAME: auth
CHANNEL: 1
PORT: 11002
P2P_PORT: 12000
DB_PORT: 15000
DB_ADDR: localhost
TABLE_POSTFIX:
ITEM_ID_RANGE: 000000001 000000002
PASSES_PER_SEC: 25
SAVE_EVENT_SECOND_CYCLE: 180
PING_EVENT_SECOND_CYCLE: 180
AUTH_SERVER: master
PLAYER_SQL: 5.5.228.14 mt2 mt2!@# account
COMMON_SQL: 5.5.228.14 mt2 mt2!@# common
LOG_SQL: 5.5.228.14 mt2 mt2!@# log
LOCALE_SERVICE: germany

 

game/channel1/CONFIG

 

HOSTNAME: channel1
CHANNEL: 1
PORT: 13000
P2P_PORT: 14000
DB_PORT: 15000
DB_ADDR: localhost
MAP_ALLOW: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 23 24 25 41 43 44 45 61 62 63 64 65 66 69 70 71 72 73 104 108 109 67 68 80 74 75 76 77 78 79 100 101 103 105 107 110 111 112 180 190 191 192 193 194 206    
#MAP_ALLOW: 113 184 185 186 187 188 189 193 179
TABLE_POSTFIX:
PASSES_PER_SEC: 25
SAVE_EVENT_SECOND_CYCLE: 180
PING_EVENT_SECOND_CYCLE: 180
PLAYER_SQL: 5.5.228.14 mt2 mt2!@# player
COMMON_SQL: 5.5.228.14 mt2 mt2!@# common
LOG_SQL: 5.5.228.14 mt2 mt2!@# log
LOCALE_SERVICE: germany
#TEST_SERVER: 1
#NO_PK: 1
MALL_URL: google.com
adminpage_ip0: 217.23.212
admin_page_password: IAMFAMELIKEMYKLO
VIEW_RANGE: 20000
CHECK_MULTIHACK: 1

 

-Logi wyczszczone

w errorlogu błędy były jedynie z nie możliwościę postawiania nieznanego id npc bo wgrałem questy z PL_SF2011 xD

-Zapora systemu włączona

-Odblokowane porty : 11002, 13000

a po co mi inne, przecież wszystko wynika z configów serwera [o.O] ewentualnie 14000 bo coś z markaddr_dict mi się kojaży z innego serverinfo.py

-zero błędów w konsoli

-pierwsze logowanie 1 min następne 3s

 

-Metin2 2010 (Metin2_PL_20100528 pobrany idg.pl)

-uruchmiany przez met2client.bin pliczkiem własnoręcznie robionym bat

-pong zgodny

-poprawnie skonfigurowane root dla mojego clienta i dla innych

 

do rzeczy

ja mogę się zalogować, wybrać postać i gram a moich kolegów wyrzuca do logowania po kliknięcu przycisku start w grze

na forum P L'a było napisane że podobno się zepsuł chanel albo logi są przepełnione

gdzieindziej wyczytałem że zapora musi być wyłączona, na yt żeby odpalać przez launcher v2(sura)

no i niewiem od czego zacząć

na 2008 przez hamachi mi działało

sprubujęsię jeszcze połączyć się przez root dla innych

 

Co radzicie mi w tej sytuacji?

Przepraszam za niezrozumiałośc mych słów

Opublikowano

sprawdziłem połączenie przez root dla innych i łączy także bezproblemowo
po szkole sprawdzę jescze odblokowując port 14000 i wpisując ip do MARKADDR_DICT w serverinfo.py dla innych

[EDIT]
nie jednak to nie pomogło
widać na portmap'ie że jakiś ruch jest na porcie 14000 ale tyllko wartość wysłanych bajtów się zmienia czasem.
nie wiem do czego się odnoszą te wysłane i odebrane bajty, do serwera czy do clienta ale mniejsza o to

przeczytałem przed chwilą że jest taka możliwość że wyżuca bo ktoś używa cheatów

ustawię wartość CHECK_MULTIHACK na 0 i wtedy sprawdzę

 

[EDIT]

też nie pomogło.

pokusiłem się o tego launchera v2 i zadziałało, lecz powinno jakoś i bez tego działać

dam znać jak wypróbuję na kliencie jakiegoś dedyka czy działa bez tego launchera v2

Przepraszam za niezrozumiałośc mych słów

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...