Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Two Kingdoms[24/7][WL][Factions][Wojny dwóch gildii][1.5.2]Wiek 15+


Vanarax

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg Two Kingdoms





informacje.png





strzalka.gifTYP: Survival - Walki dwóch gildii




strzalka.gifSloty: 20(Więcej narazie nie potrzeba)




strzalka.gifIP: 46.29.23.78:26270




strzalka.gifPotwory: Tak




strzalka.gifZwierzęta: Tak




strzalka.gifPvP: Owszem




strzalka.gifPremium: Nie




strzalka.gifNether: Tak




strzalka.gifBialaLista: Tak








pluginy.png




Jakieś tam są ^^






inf.png



Server początkowo miał powstać tylko dla znajomych. Ale parę osób zostało zbanowanych i teraz prowadzimy nabór na kolejną edycje.


Głównym celem servera są wojny pomiędzy dwoma gildiami. Server jest zbliżony do czystego minecrafta(Brak teleportów oprócz f home).


Rekrutacja na whitelist przeprowadzana jest na naszym

TS3: 178.217.190.36:6390

Wiek jaki wymagamy to 15+


Informacje co i jak wygląda na servie przekaże wam jedna z tych osób:

*Vanarax

*Sovellis

*Kutombe


Na servie nie ma rang i VIPów, każdy ma równe szanse.


Obsydian niszczy się przy bezpośrednim wybuchu TNT.


Otherdrops:

0,8 % - Diament

1,2 % - Szmaragd

1,5 % - Złoto

3 % - Żelazo


Każda gildia dostaje spawner krów do zamku.


Obsydianiarki działają normalnie.


Każda gildia ma tabliczkę w gildii która pozwala na naprawę przedmiotów.


Więcej informacji na TS3. Zapraszam chętnych ! Start o 20!





Opublikowano

Wszystko ładnie działa :) Zapraszam na server :) Poprawione parę bugów, i parę banów również rozdanych :) Zapraszam ogarniętych :)



F5 :) Zapraszam jeszcze chociaż 3 osoby ;)

Opublikowano

Siemka , jednak nie moge wbić na ts'a ponieważ nie mam słuchawek a mam bardzo szum więc wbije jak najszybciej a chce sobie pograc juz na serwerze wiec napisze kilka slow o mnie :D

 

Nick: HuriN

Wiek: 15

ts/skype: tak:)

Kilka słow o mnie: Nazywam sie Mateusz, jestem bardzo ogarniety i kulturalny , chce sobie pograc na takim typu serwerze i spedziec milo wakcje i wolny czas ;d

Szukam serwera Survival, typ Kwadratowej Masakry sezon 5, wszystko z rud, ogar Administarcja.

Moge pomóc w reklamowaniu itd. PISAC PW

Opublikowano

Potrzebujemy sporo aktywnych graczy ! :) Rekrutacja od 14 lat! Dodane pare nowych rzeczy. Np. Drop gąbek ze stona.(A z gąbek ciekawe itemy)
Zapraszam wszystkich chętnych ponieważ dziś zaczyna się wojna :)

Rekrutacja na TS: 178.217.190.36:6390

Opublikowano

Nick: qwerq


Wiek: 16


ts/skype: tak


Kilka słow o mnie: Mam na imie Hubert. Mieszkam w Starachowicach i interesuje się piłką nożną i oczywiscie mc :) W wolnym czasie wychodze z kolegami i siedze na kompie :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...