Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Gra jest cały czas zminimalizowana - Euro Truck Simulator 2


RexioManTM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie drodzy użytkownicy. Mam pewien problem z grą ETS 2, a mianowicie. Kiedy włączam grę z ikonki ( normalnie ), gra jest cały czas zminimalizowana. Kiedy klikam na ikonkę, aby ją odminimalizować to powoduje lekki lag kompa, a gra jest cały czas zminimalizowana. W procesach jest wszystko jak powinno być, czyli, że gra chodzi, ale jest zminimalizowana. Dodam jeszcze, że gra niedawno jeszcze chodziła na tym samym sprzęcie i to chodziła nieźle, więc to nie wina parametrów. Co dziwne, zrobiłem nawet formata kompa, a gra i tak nie chodzi. Próbowałem różnych patchy, cracków itd. Nic nie pomaga, dlatego proszę o pomoc was! Za każdą próbę pomocy będzie like.

 

Pozdrawiam, RexioMan.

2cf6pe0.jpg


"Hmm jak by to powiedzieć... Moje pierwsze wrażenie o grupie... Nie lubię was..." - Kakashi


Opublikowano

Cracków powiadasz;)?
Gra oryginalna? Jak nie to poprostu idź do sklepu i kup wtedy będzie działać!

@OffTop
Beka by była jakby KidMod napisał żeby zreinstalować gre xDDD

GNLS-Soxic.png

Opublikowano

Może kolego odpisz mi na moją wiadomość czy masz Pirata czy nie, jeżeli nie to poprostu kup gre za te 60 zł i będzie działać! ;]

GNLS-Soxic.png

Opublikowano

Nie chodzi ani na oryginalnej grze, ani na pirackiej -.- próbowałem.

2cf6pe0.jpg


"Hmm jak by to powiedzieć... Moje pierwsze wrażenie o grupie... Nie lubię was..." - Kakashi


Opublikowano

Tak, najnowsze, sprawdzałem, nawet mam taki programik od nvidii, że mi pokazuje jak będzie jakaś aktualizacja.

2cf6pe0.jpg


"Hmm jak by to powiedzieć... Moje pierwsze wrażenie o grupie... Nie lubię was..." - Kakashi


Opublikowano

Hmmm...
Nie wiem co może być tego przyczyną za bardzo :/
Podaj Log gry może coś mi podpowie.
Chyba że włącz gre w trybie awaryjnym/DirectX lub w OpenGL.

GNLS-Soxic.png

Opublikowano

LOG:

 

 

************ : log created on : Sunday June 23 2013 @ 12:18:13
00:00:00.000 : [sys] running on x86 / Windows 7 x64 (version 6.1) / Service Pack 1
00:00:00.000 : [sys] DirectX version : 4.09.00.0904
00:00:00.000 : [cpu] GenuineIntel [ Intel® Core i5-2410M CPU @ 2.30GHz] 4 logical processor(s) at ~2294MHz.
00:00:00.000 : [sys] Using 2 worker thread(s)
00:00:00.000 : [sys] using QPC / TSC invariant timer, frequency 2241064Hz
00:00:00.000 : [mem] physical memory detected (4104388K/2463632K)
00:00:00.000 : [mem] virtual memory detected (4194176K/4117556K)
00:00:00.000 : [mem] Trying to allocate memory pool (204800K)
00:00:00.068 : Disabling color wrap as both color strings are empty
00:00:00.105 : [hashfs] base.scs: Mounted and validated, 34312 entries (B91C98A83B3BBDB79064BCA8A0A63D5F0CA483848F2746A2818568087DF5FD8)
00:00:00.140 : [hashfs] def.scs: Mounted and validated, 2292 entries (CB7DF055DED1725AE7BB7E9795A76C72466B1163E6B6E1AB4788A346D1A6489)
00:00:00.395 : [hashfs] locale.scs: Mounted and validated, 90 entries (F4467C516A29361909D300F49A8F2837B2B10639DA5839F20B6D36980595074)
00:00:00.396 : [hashfs] base_cfg.scs: Mounted and validated, 2 entries (515332CC7A1F7124A7775A83FFCF2FCBC1D359E82661E07C6C3293121F5FB1F)
00:00:00.396 : [ufs] Home directory: 'C:/Users/Monika/Documents/Euro Truck Simulator 2'.
00:00:00.397 : exec /home/config.cfg
00:00:00.397 : [sys] Executing /home/config.cfg ...
00:00:00.397 : uset r_full_resolution_corrections "0"
00:00:00.397 : uset r_force_color_shadowmaps "0"
00:00:00.397 : uset g_hw_info "1"
00:00:00.397 : uset g_cargo_sort "0"
00:00:00.397 : uset g_tooltip_delay "0.4"
00:00:00.397 : uset g_desktop_fadeout "60"
00:00:00.397 : uset r_segment_cache_static_buffers "1"
00:00:00.397 : uset r_segment_cache_behavior "3"
00:00:00.397 : uset r_use_depth_bounds "1"
00:00:00.397 : uset r_show_light_pixel_coverage "0"
00:00:00.397 : uset r_mirror_scale_y "1"
00:00:00.397 : uset r_mirror_scale_x "1"
00:00:00.397 : uset r_scale_y "1"
00:00:00.397 : uset r_scale_x "1"
00:00:00.397 : uset r_sunshafts "1"
00:00:00.397 : uset r_color_saturation "1.0"
00:00:00.397 : uset r_color_yellow_blue "0.0"
00:00:00.397 : uset r_color_magenta_green "0.0"
00:00:00.397 : uset r_color_cyan_red "0.0"
00:00:00.397 : uset r_color_correction "1"
00:00:00.397 : uset r_dof_filter_size "0.5"
00:00:00.398 : uset r_dof_transition "400.0"
00:00:00.398 : uset r_dof_start "200.0"
00:00:00.398 : uset r_dof "1"
00:00:00.398 : uset r_mlaa_threshold "1.0"
00:00:00.398 : uset r_mlaa "0"
00:00:00.398 : uset r_hdr "1"
00:00:00.398 : uset r_fake_shadows "2"
00:00:00.398 : uset r_sun_shadow_texture_size "2048"
00:00:00.398 : uset r_sun_shadow_quality "2"
00:00:00.398 : uset r_mirror_view_distance "80"
00:00:00.398 : uset r_deferred_mirrors "1"
00:00:00.398 : uset r_deferred "1"
00:00:00.398 : uset r_startup_progress "1"
00:00:00.398 : uset r_setup_done "1"
00:00:00.398 : uset r_gamma "1.0"
00:00:00.398 : uset r_nv_stereo_mode "2"
00:00:00.398 : uset r_no_frame_tracking "0"
00:00:00.398 : uset r_msaa "0"
00:00:00.398 : uset r_fullscreen "1"
00:00:00.398 : uset r_mode "1024x768x32x0"
00:00:00.398 : uset r_path ""
00:00:00.398 : uset r_device "dx9"
00:00:00.398 : uset g_pedestrian "1"
00:00:00.398 : uset g_light_span_factor "0.5"
00:00:00.398 : uset g_light_distance_factor "0.5"
00:00:00.398 : uset g_vehicle_flare_lights "1"
00:00:00.398 : uset g_auto_traffic_headlights "1"
00:00:00.398 : uset g_auto_traffic "1"
00:00:00.398 : uset g_kdop_preview "0"
00:00:00.398 : uset g_screenshot_on_bug "0"
00:00:00.398 : uset g_developer "0"
00:00:00.398 : uset g_wc_fps "0.0"
00:00:00.398 : uset g_wc_radius "-1.0"
00:00:00.398 : uset g_flyspeed "100.0"
00:00:00.398 : uset g_news "1"
00:00:00.398 : uset g_colbox "0"
00:00:00.398 : uset g_radio_mode "1"
00:00:00.398 : uset g_ignore_low_fps "0"
00:00:00.398 : uset g_truck_light_quality "1"
00:00:00.398 : uset g_truck_light_specular "1"
00:00:00.398 : uset g_gfx_all_scales "0"
00:00:00.398 : uset g_gfx_advanced "0"
00:00:00.398 : uset g_gfx_quality "2"
00:00:00.398 : uset g_menu_aa_limit "8"
00:00:00.398 : uset g_additional_water_fov "20.0f"
00:00:00.398 : uset g_rain_reflect_hookups "1"
00:00:00.399 : uset g_rain_reflect_actor "1"
00:00:00.399 : uset g_rain_reflect_traffic "1"
00:00:00.399 : uset g_rain_reflect_cache "0"
00:00:00.399 : uset g_rain_reflection "3"
00:00:00.399 : uset g_reflection "1"
00:00:00.399 : uset g_grass_density "1"
00:00:00.399 : uset g_veg_detail "1"
00:00:00.399 : uset g_minicon "0"
00:00:00.399 : uset g_console "0"
00:00:00.399 : uset g_texture_usage_stats "0"
00:00:00.399 : uset g_fps "0"
00:00:00.399 : uset g_stream_exts ".ogg;.mp3"
00:00:00.399 : uset r_vsync "1"
00:00:00.399 : uset r_anisotropy_factor "0.5"
00:00:00.399 : uset r_texture_detail "0"
00:00:00.399 : uset t_averaging_window_length "20"
00:00:00.401 : It looks like the game did crash during last startup, triggering safe mode
00:00:00.401 : [lang] Language autodetection: 415
00:00:00.408 : Selected language: pl_pl
00:00:00.408 : Euro Truck Simulator 2 init ver.1.1.1 (rev. 41799)
00:00:00.408 : [net] LOG INFO: Started
00:00:00.421 : Setting UI reference mode to: 1440x900...
00:00:00.424 : [gfx] Selected rendering device: dx9
00:00:00.855 : [dx9] NVAPI initialized
00:00:00.855 : [dx9] Direct3D9Ex detected.
00:00:00.855 : [dx9] Number of adapters found: 1

Nie wiem jakim cudem ale po odpaleniu w trybie awaryjnym OpenGL, gra się uruchomiła. Myślę, że temat jest już do zamknięcia. Dzięki za pomoc, like.

2cf6pe0.jpg


"Hmm jak by to powiedzieć... Moje pierwsze wrażenie o grupie... Nie lubię was..." - Kakashi


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...