Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ECSRO Relaunch ! ~ Old School Silkroad Private Server ~ Moon Land Online


SpeedOfSound

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

















57947861303572406583.jpg


SERVER MA WYSTARTOWAĆ
NA DNIACH (może nawet dzisiaj)

362412836.gif

Moon Land jet kolejną odsłoną Online MMO, Nasz główny server to Xian ,
Ale nie długo otworzymy więcej serverów bardziej stabilnych .


362412836.gif
LINKI
Strona servera : http://www.moonlandonline.com
Rejestracja konta : http://www.moonlandonline.com/index/game_registration/0-4
Pobierz clienta : http://files.fm/u/bimkwjl
362412836.gif
INFORMACJE
Nazwa projektu : Moon Land Online
Nazwa servera : Xian
Typy charów : Chińkie (na teraz)
Lvl cap : W grze max lvl będzie 90 oraz skille 90
Exp Rate : Zaraz
SP Rate : Zaraz
Job Rate : Zaraz
Pliki servera będą na starej bazie oraz stall i stall network
z starym job systemem oraz Pvp

362412836.gif
Naprawiono Błędy
- SP bug = naprawiono
- dupe bug = naprawiono
- speed bug = naprawiono
- Automatyczny update clienta = naprawiono
- Ikony guild i unii = naprawiono
- Pomoc (Kiedy klikniesz Escape) = naprawiono
- GM czat okno = (czat z graczmi którzy nie są w grze)
- Pet dupe bug = naprawiono
- Przywołanie więcej petów = naprawiono
362412836.gif
LVL doświadczenia
Maxymalnie będzie można zdobyć 90 lvl + 90 skille
Gdy wejdziemy do gry , będziemy posiadać odrazu 60 lvl
po czym stopniowo będzie zwiększany do 90 lvl


Tak będzie działał system LVL
Zaczynamy na 60 lvl (po kilku tygodniach może miesiąc) następnie będzie podniesiony
poziom lvla do 70-80 aż osiągniemy 90 lvl na którym zaprzestaniemy


Wyścigi
Posiadamy oficialne pliki serverowe z wszystkimi nowościami. Wiesz o co chodzi?
Kiedy wbijesz 80 lvl , forteca zostanie dodana i akademia i avatary a także dodamy EU chary.


Nie kochasz EU?
(Muszę powiedzieć ci że system nie będzie taki sam jak na vsro lub Br plikach ,
to będzie jak na starym Isro cap 80) To oznacza że Eu będą słabsze, Eu chary wtedy były lepsze ponieważ buffowały. W tym momencie będzie to całkowita równowaga. Nie martw się, to nie problem


Miasta
- Jangan
- Downhang
- Hotan (Z Karakoram)
Jedno miasto jest połączone z drugim miastem


What is alchemy stone ~ elixers and elements ?
They are the Alchemy of your items , It makes your items much strong with more def/dur/ab and also add blues on them
- Blues Provies u with more str and int (added to your hp and mp)


Amazing job system added (trade job) :

You could choose to be one of 3 amazing jobs, Hunter or Trader or Thief .. All of them gain golds But only Hunter and Thief jobs have weekly gold incoming if there's no work .
Because of trader the one who make the work ...
Hunters
are always Protecting Traders from being killed by thiefs and losing
the goods (Which must be moved from City to another)
Thiefs are attacking Traders to take goods from traders and the enemy of Thiefs are Traders and Hunters
- Both Thiefs and Traders Could use transport for their goods


Our game will be always in updates
We will start the game at cap lvl 60 and in future will be updates for more lvl caps with more races..

The available race now is Chinese
You have 2 Builds (and more weapons) : Str build and int nuker

Str build in :
- Glaiver
- Blader (using shield)
- Bower

Int Nuker in :
- Sword (using shield)
- Spear Man

362412836.gif

 

Gms
Regards,
Dr.Abdelfattah








Opublikowano

hehe ^^ nie wszystko :) moim zdaniem moja "prezentacja" wygląda o wiele lepiej :D a po drugie są też informację nie zawarte na epvp :)
tylko że po ang. Jak znajdę czas dzisiaj po pracy to postaram się w miarę przetłumaczyć:)

Opublikowano

jakaś gildiia polska na tym serwerze?

@sory nie zauważyłem ze jeszcze nie wystartował :D ale może coś ktos szykuje

Klient tylko 500mb?

 

 

jest dobrze spakowany :) po wypakowaniu zajmuję 1,4giga :)

Opublikowano

jak z tym int bowem

 

 

o nic nie chodzi :) możesz sobie zrobić :) po prostu napisali że będą 2 buildy STR albo INT , a który wybierzesz i jakiego chara zrobisz to już od ciebie zależy :)

Opublikowano

No to witajcie mnie dawnego gracza ECSRO i innych serwerów :) Ciekawię się zapowiada i widać wiele zalet min. dobrze spakowany klient ♥ . Ściągam i zobaczymy co to za serwer, myślę że wiele osób mogłoby tu pograć lecz jedna wada jest . Nie można bez pośrednio po kliknięciu w "Download Client" na stronie odnaleźć linków do pobierania :)


True love survives all

Opublikowano

Robię cały czas :) Wpierw czekamy aż grafik zrobi layout :) już końcówka jest ale to nie jest temat do rozmów na ten temat :) nam zostanie kodowanie i lecimy z robotą :) No zagramy i do zobaczenia w grze! :) udało mi się pobrać clienta już po większych problemach :D


True love survives all

Opublikowano

Podstawową rzeczą jest napisanie prezentacji po polsku ! Nie wchodzi w grę pisanie po angielsku lub broń boże bezmyślne kopiowanie z epvp* czy innych stron gdyż jest to Polskie forum a nie każdy zna angielski perfekcyjnie.

 

Zapraszam do ponownego napisania publikacji po polsku oraz bez kopiowania z innych forów.

 

Godzina na poprawę. :)

Opublikowano

Fake jest z tym wprowadzaniem udpatów az do cap 90, FW itp. na plikach ecsro, myśle ze zrobią to w ten sposób ze 60 cap Pliki ECSRO 80cap Pliki BR 90Cap pliki VSRO, lub w podobny sposób.

Opublikowano

Polacy grają, gildia też jest, ale dodam od siebie, że server fajny jednak trochę mało graczy tam gra, ale dzięki takim jak Ty @Up , jest ich coraz więcej ^^

Opublikowano

sciagam !



nie pobierać .. serwer haka dostanie :) czytałem globale .. admin banował ,,Master'' on ciagle globale walił zmieniajac nick . MASTER2 itp...

Opublikowano

bedzie europe ?

xLftoj3w677jqY5S.jpg

 

Gdy będziesz się chciał poddać,

Pomyśl o osobach, które chcą to zobaczyć.
Nie daj im tej przyjemności!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...