Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy warto kupować serwer dedykowany na kimsufi.pl/ovh.pl


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A więc planuję wykupić serwer na kimsufi.pl

Mowa o to czy szybko akceptuje transakcję etc.

[√]100 postów

[√]200 postów

[√]300 postów

[x]400 postów

[x]500 postów

Opublikowano

 

Nie polecam Ci OVH gdyż jest drogo.

Najlepsza serwerownia tanie maszyny internet od 200 MB/s dobre maszyny.

 

https://www.sprintdatacenter.pl/

Ale nie ma freebsd.

 

 

 

A mi nie chodzi o cenę bo słyszałem że nie dochodzi czasem kasa. Czy to prawda?

[√]100 postów

[√]200 postów

[√]300 postów

[x]400 postów

[x]500 postów

Opublikowano

Serwery jak serwery standardy prawie te same, jeśli znasz się na filtrowaniu połączeń/blokadzie ddos to śmiało możesz brać kimsufi.pl jeśli nie to polecam

http://hosteam.pl/

A tak na marginesie ile masz kasy na serwer ?

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Ale nie ma freebsd.

 

 

 

A mi nie chodzi o cenę bo słyszałem że nie dochodzi czasem kasa. Czy to prawda?

 

No niby nie ma lecz miałem serwer Aline2 na Debianie a na Debianie stał FreeBSD więc można zainstalować na Debianie FreeBSD będzie to bardziej korzystne dla Ciebie gdyż trudniej wchodzą DDOSY

Opublikowano

Moim zdaniem oplaca sie na kimsuffi.. Aczkolwiek, ovh posiada tez inne lepsze serwery. Oczywiscie im wiecej placisz, tym lepsze masz warunki do pracy.

Opublikowano

Z kasą krucho u mnie wybrałem tego pierwszego z oferty kimsufi. Teraz pytanko ile mi utrzyma ludu?

[√]100 postów

[√]200 postów

[√]300 postów

[x]400 postów

[x]500 postów

Opublikowano

Pierwszy lepszy atak na serwer i ovh Ci go odłączy bo powodujesz przeciążenia.

 

Spróbuję pocieszyć. :P

Przy ofercie indywidualnej gdzie maszyna jest składana na zamówienie i przewyższa parametrami najdroższe pakiety to nie odcinają tylko ewentualnie na maila piszą, że lecą ataki. :P

1011932_514376648616209_1943977858_n.png
Opublikowano

Raczej nie powinieneś sie spodziewać ddosów z taka liczbą osób online. xD

Oczywiście dedyki na OVH warto kupować, jeżeli się ma na ten cel 1500zł+. Głownie ze względów na indywidualną optymalizacje serwerów.

 

@topic

Najtanszy VPS na OVH/kimsufi kosztuje nie całe 50zł. Pogra na nim z 20-30 ludzi.. Najlepsze, najtańsze rozwiązanie;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...