Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gdzie/Jak najlepiej reklamować server.


▒Kiszka▒

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W tym poradniku przedstawię wam kilka sposobów jak i gdzie najlepiej reklamować swój server minecraft.

 

 

Sposób #1

 

Reklamy na forach.

 

Reklama na forum to najprostszy sposób reklamy. Zwykle korzystamy z generatorów, robienia ss, czcionek itp. Co do MPCforum.pl można robić "lag" czyli ref co 5 minut. Posty zlepiają się ze sobą, a temat idzie do góry. W regulaminie globalnym dbl post do 5 minut nie jest karany, więc jest to zgodne z regulaminem. (Uwaga na wpadki, bo jak nie zdążycie, to będzie dbl)

 

 

Sposób #2

 

Reklama na YouTube.

 

Najlepszy film jest gdy: Występuje cała administracja, jest krótko, zwięźle i na temat, ale mimo wszystko dobrze pokazane co i jak, w opisie dużo info i link do reklamy na forum.

 

 

Sposób #3

 

Reklama u YouTubera

 

Tutaj jest podstawowy problem, który chce dać reklamę. Najlepiej jak masz duży server, zaproponować im kręcenie serii. Jednak nie takiemu który ma kilka set tysięcy subów lecz tak do 30-40 tysięcy, bo ci sławniejsi, nie mają na takie rzeczy czasu. Np. taki skkf, on ma Masakrę, na której długo siedzi, ma kilka innych serii np. z MCBlowem, oraz studia. Na zapytaj skkf'a ma czas raz na kilka msc. Dla tego taki z 30-40k będzie w sam raz. Dodatkowo zaproponuj im rangę "YouTube" lub Vipa.

 

 

Sposób #4

 

Współpraca z jakąś stroną.

 

Strony mające dużo wyświetleń, w sam raz nadają się jako miejsce reklamy, a ponieważ jest to działalność prywatna, za kilka złotych bez problemu wstawią twoją reklamę na jakiś czas. Aby dobrze znaleźć, szukaj stron o tematykach zbliżonych do minecrafta, aby jak najwięcej ludzi było zainteresowanych (przypuszczalnie, więcej osób zagra na servie gdy reklama jest na forum o filmach, telefonach czy grach?) Wiadomo, że grach. Zwykle wyniesie cię to ok. 20zł od 2 tygodni.

 

 

 

 

Zakończenie.

 

Ten tutorial pokazuje najskuteczniejsze sposoby. Niestety te dobre przeważnie kosztują, ale jak na prawde dobry server, to wydasz te 20zł, a na vipach zarobisz ok. 200 :)

 

Nie polecam reklamować w formie spamu na forum, serverach konkurencji i stronach, gdyż to bardziej zniechęca niż zachęca. Dodatkowo pamiętaj, że dobra reklama to jedno, ale zatrzymać graczy na dłużej to drugie. Zachęcaj ich do zostania np. tym, że jesteś ogarnięty i jesteś w stanie każdemu pomóc. Podzielność uwagi. Bądź zasadniczy, czyli trzymaj się tabeli kar, jak ktoś złamie regulamin, to banuj zgodnie z zasadami. Jeden może skończyć grę, ale kilku innych zachęci to, bo wiedzą, że admini ogar. Rozmawiaj z graczami po koleżeńsku, najlepiej TS.

 

Jeśli jest jeszcze jakaś skuteczna metoda, której nie wymieniłem, napisz w odpowiedzi, na pewno ją opiszę. Pozdrawiam.

 

Ps. Nie pisać postów typu "dobre" bo to jest spam i będę to zgłaszać. Dziękujesz klikając "Lubię to!", nie chcę mieć niepotrzebnych postów i walących po oczach informacji, że ktoś dostał za to warna, pod tematem.

 

To tyle ;) O zakazie kopiowania na inne fora nie muszę chyba mówić.

MPC Hejter Team Leader

Opublikowano

Poradnik bez sensu, podałeś oczywiste rzeczy do tego dojebałeś z tym
kolorem i uważasz, że ktoś kto zaczyna z prowadzeniem serwera (no bo jak
ktoś już ma duży serwer to takiego czegoś nawet nie zastosuje) znajdzie
kogoś z 50-tysiącami subskrybcji co mu za darmo reklamę zrobi?

 

 

 

W tym poradniku przedstawię wam kilka sposobów jak i gdzie najlepiej reklamować swój server minecraft.

 

 

 

Ten tutorial pokazuje najskuteczniejsze sposoby. Niestety te dobre przeważnie kosztują, ale jak na prawde dobry server, to wydasz te 20zł, a na vipach zarobisz ok. 200 :)

 

Nie polecam reklamować w formie spamu na forum, serverach konkurencji i stronach, gdyż to bardziej zniechęca niż zachęca. Dodatkowo pamiętaj, że dobra reklama to jedno, ale zatrzymać graczy na dłużej to drugie. Zachęcaj ich do zostania np. tym, że jesteś ogarnięty i jesteś w stanie każdemu pomóc. Podzielność uwagi. Bądź zasadniczy, czyli trzymaj się tabeli kar, jak ktoś złamie regulamin, to banuj zgodnie z zasadami. Jeden może skończyć grę, ale kilku innych zachęci to, bo wiedzą, że admini ogar. Rozmawiaj z graczami po koleżeńsku, najlepiej TS.

 

Jeśli jest jeszcze jakaś skuteczna metoda, której nie wymieniłem, napisz w odpowiedzi, na pewno ją opiszę. Pozdrawiam.

 

Ps. Nie pisać postów typu "dobre" bo to jest spam i będę to zgłaszać. Dziękujesz klikając "Lubię to!", nie chcę mieć niepotrzebnych postów i walących po oczach informacji, że ktoś dostał za to warna, pod tematem.

 

To tyle ;) O zakazie kopiowania na inne fora nie muszę chyba mówić.

 

 

Serwer za 20zł to może jakieś 10 slotów na tych hostingach z małą ilością ramu. Nagle zarobi na takim czymś 200zł? Haha widać masz wielkie doświadczenie w prowadzeniu serwerów... Ogólnie poradnik jest napisany chaotycznie, w języku gimbusów i nie wiem czego można się z niego nauczyć. Nic nie zostało szczegółowo opisane.

Opublikowano

@up dzięki, cieszę się. A tak poza tym, jak byś z uwagą czytał to 20 zł za reklamę. Post zgłaszam, za obrazę i spam.

MPC Hejter Team Leader

Opublikowano

Szczerze mówiąc nie myślałem aby pytać jakis youtuberów, myślałem że są zajęci swoimi rzeczami :P

 

 

Dam ci przykład. Słyszałeś o serverze dgcraft?

 

Oni mięli chyba 50 slotów. Zareklamował ich youtuber który ma 2500 widzów i rozkręcili się do 200-300, potem poprosili takiego 25000 i teraz mają 2-3 servery po 300 slotów.

 

Trzeba mieć gadkę i tyle, a co do postu Nolisik, tak najlepiej zacząć, taki do 10k przyniesie ci z 50-100 graczy, ale potem trzeba szukać kolejnych :)

MPC Hejter Team Leader

Opublikowano

Tutorial Pisany na "Odwal się "

+

Youtuberzy Chcą Hajs na serwerze za reklamę (są tacy co za darmo)

 

+ można zrobić fanjpejdż

#JebacSygnatury

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...