Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[mTut] AutoClicker - Klikanie danego klawisza - Zajrzyj zanim stworzysz Temat!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widzę te autoclickery wszędzie a raczej pytanie o nie.

 

Żebyście nie zakładali tematu tutaj Daję kod z wytłumaczeniem.

 

while 1 ; Tworzymy pętle
send("{SPACE}"} ; Nasz skrypt będzie klikał Spację.
sleep(1000) ; Odczekujemy 1 sekunde (1000 milisekund) i funkcja wykonuje się ponownie.
wend ; Kończymy pętlę.

 

Ok ok. Ale chcesz zrobić żeby dało się go wyłączyć, tak?

Musisz stworzyć HotKey'a

 

Tutaj przykład:

 

HotKeySet("{ESC}","Wyjscie") ; ESC - wyjscie na przycisk ESC / "Wyjscie" - nazwa funkcji

func Wyjscie() ; Tworzymy funkcje

Exit ; Wychodzisz z programu

EndFunc ; Kończysz funkcję.

 

Czyli cały nasz kod będzie wyglądał tak:

 

HotKeySet("{ESC}","Wyjscie") ; ESC - wyjscie na przycisk ESC / "Wyjscie" - nazwa funkcji

while 1 ; Tworzymy pętle
send("{SPACE}"} ; Nasz skrypt będzie klikał Spację.
sleep(1000) ; Odczekujemy 1 sekunde (1000 milisekund) i funkcja wykonuje się ponownie.
wend ; Kończymy pętlę.

func Wyjscie() ; Tworzymy funkcje do wyjścia która jest zawarta w HotKeyu.

Exit ; Wychodzisz z programu

EndFunc ; Kończysz funkcję.

 

Pętla powtarza się bez końca, zatrzyma się tylko gdy klikniesz "ESC".

 

Jeśli chcemy żeby funkcja powtórzyła się wyznaczoną przez nas ilość razy, zmienimy trochę pętlę.

 

for $ilosc = 1 to 5 ; funkcja wykona się 5 razy. 

send("{SPACE}") ; Klika spację.
sleep(1000) ; Odczekuje 1 sekundę i powtarza send.

Next ; Powtarza pętlę.

 

Możemy także do tego dodać HotKey'a pod "ESC" czyli:

 

 

HotKeySet("{ESC}","Wyjscie") ; ESC - wyjscie na przycisk ESC / "Wyjscie" - nazwa funkcji

for $ilosc = 1 to 5 ; funkcja wykona się 5 razy.

send("{SPACE}") ; Klika spację.
sleep(1000) ; Odczekuje 1 sekundę i powtarza send.

Next ; Powtarza pętlę.

func Wyjscie() ; Tworzymy funkcje do wyjścia która jest zawarta w HotKeyu.

Exit ; Wychodzisz z programu

EndFunc ; Kończysz funkcję.

 

A tutaj od tapne:

 

Możemy włączyć i zastopować w każdej chwili.

 

HotKeySet("{END}","stop") ; Przeczytaj wyżej
HotKeySet("{HOME}","Start") ; Przeczytaj wyżej

$petla = false ; $petla - jest wylaczona
while $petla
send("{SPACE}")
sleep(1000)
wend

func start() ; Funkcja start - wlaczenie petli. (start bota)
$petla = true
endfunc

func stop() ; Funkcja stop - wylaczanie pentli. (stop bota)
$petla = false
endfunc

Moje tutki:

"Bad Video Card Drivers" - Błąd w mc? Zobacz do mnie aby dowiedzieć się jak to naprawić!

Chcesz wyciągnąć maksymalną ilość fps w minecraft? Kliknij

tu!

Opublikowano

jeszcze nie uwzględniłeś true i false, ta metoda jest najbardziej prosta i bez kombinowania, te co podałeś na górze to są wgl nie praktyczne :)

 

HotKeySet("{END}","stop")
HotKeySet("{HOME}","Start")

$petla = false
while $petla
send($inputa)
sleep($czas)
wend

func start()
$petla = true
endfunc

func stop()
$petla = false
endfunc
Opublikowano

Mogłem w sumie, dzisiaj cholernie źle się czuje prawie 40 stopni gorączki ;x.

 

Dodam to.

Moje tutki:

"Bad Video Card Drivers" - Błąd w mc? Zobacz do mnie aby dowiedzieć się jak to naprawić!

Chcesz wyciągnąć maksymalną ilość fps w minecraft? Kliknij

tu!

Opublikowano

Wszystkie przykłady nieczytelne - Tabulatory!!

Ostatni przykład - podwójna pętla inaczej nie zadziała:




HotKeySet( "{ESC}", "quit" ) ; Przeczytaj wyżej
HotKeySet( "{HOME}", "onoff" ) ; Przeczytaj wyżej

Global $petla = false ; $petla - jest wylaczona

While 1
	While $petla
		Send("{SPACE}")
		Sleep( 1000 )
	WEnd
WEnd

Func quit()
	Exit
endFunc

Func onoff()
	If $petla Then 
		$petla = 0
		return
	endIf
	$petla = 1
endfunc

WSZYSTKIE PLIKI W CHMURZE DLA MPCFORUM ZOSTAŁY USUNIĘTE. NIE KORZYSTAĆ Z MOICH PROGRAMÓW.

Proszę nie ingerować w moje posty/tematy, w razie potrzeby usunąć całą zawartość. Nie pomagam.

Opublikowano

tak na marginesie:

1 sekunda to 60milisekund ;p

bzdura! 1 sec = 1000 milisekund

1 min = 60 sec czyli 1 min = 60000 milisekund

1387536187-U112334.png

Jeśli Ci pomogłem mógłbyś wynagrodzić lajkiem :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...