Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam Ekipy]Na Serwer TheWalls dzisiaj rozpocznie się gra na serwerze o godzinie 20.00 Zapraszam!


kokain95

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
xk42.jpg

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg TheWalls

Informacje3.png

strzalka.gifTYP: TheWalls

strzalka.gifSloty: 10

strzalka.gifIP: Podam jak dodam was do whitelisty

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifPremium: Nie/Tak

strzalka.gifNether: Nie

strzalka.gifBialaLista: Tak

Administracja5.png

[Właściciel]Rosek

 

pluginy3.png

Other Drops i Inne.

 

InformacjeDOT3.png

Tak jak w temacie szukam ekipy na serwer do grania.Będą 3 drużyny po 3 osoby.Rozgrywka odbędzie się od godziny 20.00
szukam ogarniętych ludzi.Gra będzie trwała 50 min jeszcze do ustalenia.Podania piszcie pod tematem.
Mój skype to mt2ojojo.
Wzór podania
Nick Na Serwerze:
Ile Grasz w minecrafta?:
Czy jesteś ogarnięty?:
Ile masz lat:
Czemu chcesz dostać się na serwer TheWalls:
Nick na skype:
Ts3 obowiązkowy:ip to srv2.multigaming.pl:9955
Opublikowano

nick orneusz

Ile grasz 2 lata

Jestem ogarniety

Mam 16 lat

czemu chce bo zawsze chcialem zagrac na servie na którym jeszcze niegralem

Nick na skypie niemam skypa lecz ts3

Opublikowano
Nick Na Serwerze: KubixMinecraft

Ile Grasz w minecrafta?:Sporo :)

Czy jesteś ogarnięty?:Tak

Ile masz lat:14

Czemu chcesz dostać się na serwer TheWalls:Ponieważ jestem ogarnięty :) znam komendy dodatkowo ładnie też buduję !

Nick na skype:Mafiol98

x



Opublikowano

Nick Na Serwerze:KronossPL

Ile Grasz w minecrafta?:2-3 lata

Czy jesteś ogarnięty?:Tak

Ile masz lat:14

Czemu chcesz dostać się na serwer TheWalls: Ponieważ chcę pograć na takim serwerze

Nick na skype:radek.trzaska2

Ts3 obowiązkowy:ip to srv2.multigaming.pl:9955

Opublikowano

Wiecie... znam server TheWalls 60 slotów, codziennie pełny, Bez żadnej whitelisty i jest non premium... jak chcecie ip napiszcie mi na prywatną wiadomość na forum.

53289.png

Opublikowano
Nick Na Serwerze: xZubIx

Ile Grasz w minecrafta?: od bety 1.1_02

Czy jesteś ogarnięty?: tak

Ile masz lat: 17 ( za 4 miechy 18)

Czemu chcesz dostać się na serwer TheWalls: Ponieważ chcę zagrać na TheWalls z małą ilością ludzi

Nick na skype: xZubIx



PODANIE KOLEGI!



Nick Na Serwerze: Arsen95

Ile Grasz w minecrafta?: od bety 1.1_02

Czy jesteś ogarnięty?: tak

Ile masz lat: 17

Czemu chcesz dostać się na serwer TheWalls: Pewnie tak samo jak ja

Nick na skype: fleszu666

Opublikowano

Elo ziomki ;D

 

 

Nick Na Serwerze: lolface993
Ile Grasz w minecrafta?: Ok 3 latka
Czy jesteś ogarnięty?: Nie wiem, ale raczej tak.
Ile masz lat: 13
Czemu chcesz dostać się na serwer TheWalls: Ponieważ szukam jakiegoś serwera na którym da się grać (Nie ma nodusowców).
Nick na skype: bartek124se
Ts3 obowiązkowy:ip to srv2.multigaming.pl:9955 Mam ts'a.
Opublikowano

Kokain, niepotrzebnie ty śmiecisz takimi tematami z takim servem ; ) na server pewnie jest ok 500 ramu... może mniej... skoro na servery 20 - sto slotowe jest po 1024 ramu, coś około tego i są lekkie lagi, to co dopiero na takim gówienku.

53289.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...