Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź]Serwer Jail takiego którego jeszcze nie było


Dopke

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

R

E

K

L

A

M

A

Cześć

Chce wam zapowiedzieć serwer jail którego jeszcze nie było w Polsce (chyba) może jest w innym kraju ale nie wiem

Serwer jail ma wyglądać pod zombie apocalips ale to nie ma być podobny to apocalips lecz do jaila więc pomyślałem

że taki serwer zrobi i może będę jedynym człowiekiem o takim pomyśle.

Serwer jest podzielony na 3 sektory bo miałem za dużo klas i Musiałem pododawać więcej ich

na serwerze są klasy od A-M a po tym gdy wykupisz te klasy , jest ostatnia klasa Wolny

która jest bardzo droga i na końcu macie teleport do świata survival więc jest bardzo fajnie

Na serwerze będziemy mogli znaleźć eventy taki jak np OX,Parkour,Boss może coś jeszcze więc (pomyślcie i napiszcie)

Ekipa serwera jest ogarnięta ma 15+

Administracja to:

Sheryft(Ja)

Sroka

xPolishMe

RedMinerPL

wampiroxPL

Moderator(szukany jeszcze 2 oczywiście 15+ mutacja i ts lub skype):

inflamees

Serwer ma prawdopodobnie wystartować 28.06 godzina 16-17 (może się zmienić to i to)

Pewnie ludzie się będą pytać dlaczego start jest tak późno

Serwer ma 100 slotów (8gb ramu)

Mogę podać IP ale jest WhiteList: spartacraft.eu

Mój technik(od maszyny) niedługo zrobi ts

Pluginy nie są też tylko autorskie lecz też z bukkit

Mam bardzo ważny problem z jednym pluginem RankMeUp i przez to może się start serwera przedłużyć

Problem jest w tym że zamiast danej kasy bierze mi deuflautcost ale go nie ma brać może pomożecie(PW do mnie)

FAQ

Czemu tak póżno start serwera?

Odp. Żeby każdy mógł zagrać na tym serwerze a nie tylko młodzież niektórzy dorośli też grają w minecrafta i też chodzą do pracy.

Czy jest rekrutacja na Adminia??

Odp.Rekrutacja jest tylko do moderatorów jedynie jeśli się sloty powiększą to może

Co ile eventy będą ?

Odp. Eventy będą w Poniedziałek, Środę ,Sobotę (może też będzie w piątek)

O której eventy się będą zaczynać ?

Odp. Eventy będą się rozpoczynać w godzinach 16-18

Czy będą jakieś informacje kiedy będzie event?

Odp.Tak będzie pokazana na motd i też na serwerze koło regulaminu


ZAPRASZAM NA SERWER MINECRAFT 1.6.2 Gildie + Frakcje (cuboidy)

Niedługo bd autorskie pluginy ;D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...