Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SkyGrind [Skyblock][Zmiany Spawnerow][Pvp Arena][Wlasna receptura na Diax][1 osoba VIp][Start 19:00 Event 20:00]


Ziomeczgu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SkyGriNd

informacje2.png

strzalka.gifTYP: Skyblock+Pvp

strzalka.gifSloty: 20[jak będzie full powiększymy]

strzalka.gifIP: SkyGrind.yfun.pl <<<< start 19:00 Event 20:00

Zapasowe ip: s2.yfun.pl:20092

strzalka.gifPotwory: Tak :D

strzalka.gifZwierzęta: Tak :D

strzalka.gifPvP: Na arenie

strzalka.gifPremium: Nie wymagane

strzalka.gifBialaLista: Nie


InformacjeDOT2.png
NIE ZAPRASZAMY CHETERÓW[NODUS I INNE CHEATY]BO NASZA ADMINISTRACJA BANUJE ODRAZU PERMALETNIE TAKIEGO GRACZA :)
Zapraszamy.
Vip 11,07zł

Dropy:

diamond 0,2%

iron 0.5%

gold 0.4%

emerald 0.3%

Recepruta na Diax:

OOO

OZO

OOO

O- Obsydian

Z-Żelazny Blok

Dodane zostały aukcje na serwer

Działa Fortunka!!

Co u nas znajdziesz:?

-Arene PVP

-Przyjemny dla oka Spawn

-SPAWNERY Do kupna i zmiany

Gracz na Swinie Zombie Pająków i Krów i kurczaków

Vip Golemy Pigmeny Szkielety

Komenda /vip

Komenda /spawnerinfo

komenda /ktokim

komenda /tpa

komenda /tpaccept

komenda /kit start

komenda /island

START 19:00

Pytania

Pisz na dole

Osoba Najaktywniejsza i 1 na serwerze dostaje VIP na zawsze:P

Opublikowano

znowu SkyBlock, przecież takie serwery są chujowe, jeszcze takie małe -.-

Opublikowano

Ale co tam robić? Budować jakąś wyspę jak jakiś debil? Już FB lepsze, chociaż jest to realniejsze niż jakieś lewitujące w powietrzu wyspy. Za kilka dni i tak padnie, a wy offniecie serwer, lub zrobicie nową edycję. Jak to na tych serwach bywa.

Opublikowano

Czekam niecierpliwie na serwer kocham skyblocki i zapraszam wsyzstkich mam pyt co daje VIP

Bania u cygana bania u cygana hej bania u cygana do ranaaaa bania u cygana hej

Opublikowano

Dawaj sharp gramy, tu anitsme :>

@Zagram :>

 

@down, ta pamiętam. Nie piszę w drugim poście bo mam 0/100 ostrzeżeń i tyle chce mieć :D

 

Ja nie znoszę SkyBloców, lubię prawdziwego MC z pvp, a nie to co jest tu prezentowane.

PS: Ja mam 36/100 ostrzeżeń. I to większość za niewinne posty, typu - Serwer OFF.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...