Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Kogoś do zobienia z grupą mias...


KapralAlen

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Poszukuje Polaków którzy razem ze mną zbudowali by Warszawę

2013 a możliwe, że i 2020 czyli więcej wierzowców. Chodzi o Pałac

Kultury i Nauki, o wieżowce i o cenrum przeważnie, przedmieści już nie

trzeba. Kto jest chętny ? Potrzebuje około 5/6 ludzi pisać na gg47522931.

ROBOTA BEDZIE NA ZAKUPIONYM PRZEZEMNIE SERWERZE DEDYKOWANYM. IP PODAM NA GG JAK SIE ZBIERZE EKIPE MINIMALNIE 6 OSOBOWĄ

CHETNIE ZAPRASZAMY KAZDEGO POLAKA W WIEKU OD 15 LAT W GÓRE !

 

 

Potem zamierzam otworzyć jeden z największych Serwerów

Polskich w kraju a może rozsławić go i dalej, kto pomoże pisać.

Można też Podkreścić w tym Polske, dodając na szczyt Pałacu Kultury i nauki itp Flagi Polski, wiecie o co chodzi.

Takmyślałem, od zaczęcia Pałacu Kultury i Nauki a potem iść
szosami/ulicamiMapy Google po kilku graczy w 4 kierunkach świata, Chodzio to :

 




 


 


Reszta Warszawy


/|\


|

1 grupa ludzi


/|\


|


Reszta Warszawy <-- 4 grupa ludzi <--- PałacKultury i Nauki ---> 2 grupa ludzi --> Reszta Warszawy


|


\|/


3 grupa ludzi


|


\|/


Reszta Warszawy


 


 


Posiadamy już:


 


Pałac Kultury i Nauki,


Kilka Wierzowców


Stadion Narodowy


 






Myślałem o :

Pałac Kultury i Nauki

Wieżowce

Inne bloki/budynki

Parki

Pałac Prezydencki

Stadion Narodowy

Mosty

Lotnisko

 

Baza Wojskowa



Kto się na to pisze pisać na GG 47522931 lub na Email: [email protected]

Tylko Dla Odważnych Polaków a nie takich Którzy wejdą zaczną i nie skączą np budynku.

Po zbudowaniu czegoś takiego zobaczysz co będzie ;) Licze na waszą Pomoc !

post-944919-0-70034300-1371631806.jpg

post-944919-0-99611900-1371631820.jpg

post-944919-0-11905800-1371631835_thumb.jpg

post-944919-0-51623900-1371631841.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...