Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

▮▣▮ MultiMine.EU ▮▣▮ Server PVP ▮▣▮ 500 slotów ▮▣▮


AramekPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

R
E
K
L
A
M
A

▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰

6MVe5DT.png

▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰

kqN7c1a.png

Po wejściu na serwer znajdujesz się na spawnie! Na przeciwko ciebie znajduję się
wyjście na jedną wielką arenę PVP, EQ do walki masz w swoim ekwipunku.

Przydatnym ułatwieniem na serwerze jest wyświetlany stan HP nad głową.
Po lewej stronie spawnu możesz zauważyć arenę 1VS1, na nią zapiszesz się
dzięki komendzie:
/1vs1 dolacz, na tej arenie dostajesz osobny ekwipunek.
Po prawej stronie znajduje się wymieniarka oraz regulamin wraz z informacjami.
Za Tobą jest zrobiony sklep serwerowy, w którym możesz zakupić itemy, enchanty itp.
Jeśli znudziło ci się PVP, to możesz pograć na tetrisie! By znaleźć się na arenach

tetrisa musisz wpisać komendę /warp tetris.
Co pewien okres są organizowane eventy serwerowe, gdzie możesz zdobyć nawet
rangi, które znajdują się w sklepie SMS.
Jeżeli chciałbyś powalczyć drużynowo, możesz dołączyć na arenę
Capture The Flag (Walka o flagi) poprzez wpisanie komendy:
/ctf join
Podczas walk PVP głównym twoim celem jest mieć jak największy LVL PVP,

jest on wyświetlany na chacie jako prefix twoich wiadomości.
LVL PVP zdobywasz poprzez zabijanie innych graczy, a również

zabijając innych graczy dostajesz losowaną automatycznie nagrodę

w postaci itemów takich jak: złoto, diamenty, patyki oraz EXP

dzięki którym możesz sobie craftować zbroję, miecze,

złote jabłka oraz możesz EXP'em ulepszać swoje itemy w enchanty.
Klikając prawym przyciskiem, na innego gracza trzymając miecz

wyświetla się tego gracza LVL PVP.
Na serwerze możesz sprawdzić statystyki graczy poprzez komendy.

/pvp staty: Wyświetla twój LVL PVP.
/pvp staty [NICK]: Wyświetla statystyki danego gracza.

IP: pvp.multimine.eu
IP ZASTĘPCZE: svworld.pl:26678 (JAK NIE DZIAŁA TO POWYŻEJ!)
TS3: craftspeak.net

SLOTY: 500
TYP: PVP
PLUGINY: Autorskie
PREMIUM: NIE
REKRUTACJA: TAK
STRONA: TAK
SKLEP: TAK

▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰

HpgzY1L.png

70% serwera nie jest oparte na pluginach!
Dlaczego? Większość pluginów została zastąpiona skryptami!
Niektóre skrypty zostały opublikowane i będą publikowane w temacie:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/939449-dlpaczka-autorskich-skryptow-pluginow/
 

 

▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰


STfSCbB.png

▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰

mlj9qZX.png

Wszelkie bugi zgłaszaj w tym temacie w odpowiedziach.
Masz jakieś pomysły na temat serwera!? Dodaj odpowiedź!
Chciałbyś być moderatorem serwera? Zastosuj się do wzoru
i zamieść go poniżej w odpowiedzi?
Masz jakieś inne pytania? Zadaj je poniżej, lub
odwiedź nasz TeamSpeak3: craftspeak.net


WZÓR:
▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰
NICK:
WIEK:
+14
TS3: [tak/nie]
MIKROFON: [tak/nie]
OKRES GRY W MINECRAFT: [w latach]
JĘZYKI PROGRAMOWANIA: [np.: php]
ZNAJOMOŚĆ KOMEND: [od 1-15]
BYŁEŚ/ŁĄŚ ADMINISTRATOREM/MODERATOREM: [tak/nie]
▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰

▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰

KD6SmRQ.png

8DW1lQo.png



Czekam na podania ;P

bottom-separator.png


Pogadaj ze mną na...


blxoosm.png


bottom-separator.png

Opublikowano

Serwer jest naprawdę ogarnięty , administracja ogarnięta , pomaga graczom w ich dylematach . Serwer dobrze rozbudowany, wszystko dobrze dopasowane, pluginy w sam raz . SERWER NAPRAWDĘ JEST OGARNIĘTY.

Opublikowano

heh byłem 2, 3 razy na serwerze i szczerze mówiąc nie polecam , Administracja sobie pisze na sayu " Aramek Cwel " lub inne rzeczy .Wiec po tym tekscie odrazu wyszedłem z serwera . i Nie chodzi mi tu o hejtig czy coś innego tylko radził bym ogarnąc administracje ... Mam nawet SS'a Tego ;) . Pluginy moze autorskie ... Ale administracja nie przekracza 18 .

OTO SS :


3FIaeTx.png



Wiec osobiście serwera NIE POLECAM !

@Edit@ Wez sie czlowieku nie kompromituj . Co nie wejde na serwer administracja w ten sposob podchodzi do sprawy ;) .

Odpowiadasz na mój post? użyj opcji ''zacytuj'' to nie takie trudne

;)

a ja na pewno odpowiem.

Opublikowano

Zgedzio, co jakiś czas administracja jak każdy człowiek lubi się powygłupiać :)



Dziś otwarty :)

bottom-separator.png


Pogadaj ze mną na...


blxoosm.png


bottom-separator.png

Opublikowano

Serwer mi nie działa :3 Jest może jakieś inne IP czy coś ?

802_950201414860269929132.png


Signature made by Kwasna111


' Ludzie boją się i nie nawidzą tych, których nie rozumieją '

Opublikowano

Zapraszam! Serwer działa, jak by IP nie działało to wejdź przez IP: multimine.eu:26655

bottom-separator.png


Pogadaj ze mną na...


blxoosm.png


bottom-separator.png

Opublikowano

Aramek wraca do MultiMajn hłehłe.

Dobra, co mi tam :

NICK: AvaterysPL (aka. DDoSer)
WIEK: 15 w lipcu ;x
TS3: Tak, przecież gadaliśmy nawet kiedyś... :P
MIKROFON: Tak.
OKRES GRY W MINECRAFT: Prawie 3 lata.
JĘZYKI PROGRAMOWANIA: HTML, podstawy Javy i C++.
ZNAJOMOŚĆ KOMEND: 12.5
BYŁEŚ/ŁĄŚ ADMINISTRATOREM/MODERATOREM: Tak, wiele razy. ;)
PRZYJMUJ < 3
Opublikowano

Skrzynek tymczasowo nie ma lecz już w następnym tygodniu będą, ale dziś o 17:30 będzie event! Zapraszam!

bottom-separator.png


Pogadaj ze mną na...


blxoosm.png


bottom-separator.png

Opublikowano

Patyki dropią by zcraftować itemy, gold wypada by robić złote jabłka, a diamenty do itemów, zbrój itp. :)
PRZYPOMINAM o 17:30 EVENT ! ! !
UWAGA! My nigdy nie zmieniamy IP!

bottom-separator.png


Pogadaj ze mną na...


blxoosm.png


bottom-separator.png

Opublikowano

WIEK: 17
TS3: Tak.
MIKROFON: Tak.
OKRES GRY W MINECRAFT: 2
JĘZYKI PROGRAMOWANIA: php, c++,
ZNAJOMOŚĆ KOMEND: 13
BYŁEŚ/ŁĄŚ ADMINISTRATOREM/MODERATOREM: Tak, wiele razy.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

POWRACAMY! Zapraszam na serwer!
IP oryginalne: pvp.multimine.eu
IP zastępcze: svworld.pl:26678

bottom-separator.png


Pogadaj ze mną na...


blxoosm.png


bottom-separator.png

Opublikowano

Nie chce byc chamski :* ale popsul wam sie pewien plugin ;x dosc istotny plugin :* ... Nie da sie zarejestrowac ani zalogowac .

Odpowiadasz na mój post? użyj opcji ''zacytuj'' to nie takie trudne

;)

a ja na pewno odpowiem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...