Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Build] Co zmienić w buildzie? [Zed]


SuckMyLegO_O

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie, zagrałem meczyk Zedem, którego kupiłem dzisiaj, wiec jeszcze nie wiem co skladac :P

Mecz był długi, więc i last hitów dużo, tylko pytanie, co kupować.

Zbudowałem go tak:

1371584018-U253647.png

Powiedzcie mi co zmienić, co zamienić, z czego zrezygnować, żeby wycisnąć z Zeda jak najwiekszy dmg i survi?

Licze na Waszą pomoc i sugestie, dzięki i pozdrawaim

1377440917-U253647.png

Opublikowano

 

Witam serdecznie, zagrałem meczyk Zedem, którego kupiłem dzisiaj, wiec jeszcze nie wiem co skladac :P

 

Mecz był długi, więc i last hitów dużo, tylko pytanie, co kupować.

Zbudowałem go tak:

 

1371584018-U253647.png

 

Powiedzcie mi co zmienić, co zamienić, z czego zrezygnować, żeby wycisnąć z Zeda jak najwiekszy dmg i survi?

Licze na Waszą pomoc i sugestie, dzięki i pozdrawaim

 

Imo. Zamienił bym tego MOM na LW. Daję Ci większego bursta.

Jeżeli potrzebujesz pomocy pisz na Prywatną skrzynkę. Chętnie wytknę ci błędy i powiem co robisz źle  

 

Opublikowano

Zamiast Hydry wolę zwykłego Blood'a. Za Aniołka biorę czasem Warmog/Mallet i tak jak ktoś pisał LW praktycznie zawsze buduje, rzadko kiedy MoM.

Btw. Nigdy nie składałem Ionian'ek ;]

Opublikowano

Ionianskie są zajebiste, dobrze mi sie z nimi gra, ult co 50s jest naprawdę op.

 

Spróbuję zamiast hydry BT zbudować, tylko bt i bork razem sie opłaca?

1377440917-U253647.png

Opublikowano

Tylko, że bez MOM albo GA to mi będą walić po milion DMG ://

Kto? tanki? Ty wlatujesz w carry i on w sekundę znika. I z Zedem jest troszke jak z Katą, team fight się zaczyna czekasz aż apc wywali całego bursta, całe cc użyją i wlatujesz najlepiej w adc, odstatecznie w apc :P


Opublikowano

Napisz w jakiej kolejności budowałeś te itemy bo to jest najważniejsze, na zedzie jest o taki buy order:

 

cutlass - hexdrinker(jak ap mid cię bije) - brutalizer - botrk - buty jedynki - last whipser - buty dwójki - black cleaver - warmog/bt - bt/warmog

 

taki buy order daje nam największy dmg w early, buty kupujemy najpóźniej jak się da.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...