Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT][DL]Adminujemy z Ernestem - dla początkujących #19 Własny texture-pack serwerowy! + txtpack AspyraPL!


TenStylOdLajka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Adminujemy


z Ernestem




Własny Texture-Pack



Możliwość wgrania własnego texture-packa na serwer jest bardzo dobra i przydatna! Wystarczy zrobić tylko parę pewnych operacji, i texturepack jest wgrany na serwerze!



Kolejne czynności.


1. Wchodzimy w server.properties


2. Szukamy linijki texture-packs


3. W linijkę texture-packs wklejamy bezpośredni link do pobrania własnego texturepacka. Najbardziej opłacalnym programem do wgrania texture-packa jest program DropBox. Wrzucamy texturepack'a a link wklejamy właśnie w tą linijkę w ustawieniach serwera.


3. Cieszymy się własnym texture-packiem.



TuT na YouTube


(film został nagrany przez treekt'a)




Przykładowy texture-pack do pobrania


(Jest to prywatny texturepack Aspyra)



LINK:




http://www.speedyshare.com/twfmD/TXT-PACK-PRIV-ASPYR.zip

SKAN:




https://www.virustotal.com/pl/file/65e2ab4612980d132d0745b501c3964c99171ba52f2caee625a987ae7b54ce8a/analysis/1371571785/

Zapraszam do komentowania i lajkowania ! :)


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...