Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

| NeverCraft | [1.5.2] | Unikat | Survival+Frakcje | Wilkołaki | System Petów | SurvivalGames | Nowe Craftingi | Idealnie Dopracowany Serwer | 10s |


chomik1920

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

R

E

K

L

A

M

A

NEVERcraft

mwt.png

Adres IP: mc.nevercraft.pl:49114

Typ: Survival+Frakcje

Sloty: 10 (w następnym miesiącu kupujemy maszyne)

Potwory: Tak

Zwierzęta: Tak

Nether: Tak

Drop Surowców z: RUDY!

End: Tak

PvP: Poza Spawnem.

h07.png

spawn.png

pety.png

zycie.png

sg.png

wilkolaki.png



y28.png


Event OX - Co Sobotę o Godzinie 19-21
Zuo Bossów - Co Niedziele o Godzinie 15-17
Zabij Admina - Codziennie (godzina nie ustalona)


Informacje na temat Eventów


Event OX - Administrator zadaje pytanie, gracze mają do wyboru O - prawda, lub X - fałsz.

Ten kto trafi dobrze zostaje na arenie ten kto źle - wraca na spawna : )


Zuo Bossów - Na arenie zostają zespawnione bossy i różne potwory.

Są Również na nich tzw. "Kampy" (Miejsca do kampienia), w których możecie się schować.

Osoba która jako ostatnia przezyje lub sojusz otrzymuje DOWOLNĄ nagrode z GameMode.

Oczywiście bez przesad. Można wziąść tylko 1 rzecz.


Zabij Admina - Na spawnie zostaje włączone PvP, każdy gracz musi wcześniej przygotować sobie itemy do zabawy.

Gra polega na tym, że główny administrator, w tym przypadku - xPolishMe, jest Rabusiem,

który ucieka przed Łowcami. Zadaniem Graczy jest zabicie xPolishMe i zgarnięcie łupu po czym oddanie go

w ręce drugiego administratora, w tym przypadku - LolSiemanko lub Linkin47.

MACIE NA TO 15 MINUT! ;)





9m5.png


[Wlasciciel] xPolishMe
[Adm] LolSiemanko
[Adm] Linkin47




zapraszamy.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...