Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Rozbudowa oraz prowadzenie Gildi


kame

Rozbudowa oraz prowadzenie Gildi  

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak waszym zdaniem powinna by? prowadzona Gildia ?

    • Regulaminowo
    • Odpowiedzialnie
    • Zabawnie
    • Nie ma znaczenia
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie w tym temacie proszę o wasze uwagi, doświadczenie, czego oczekujecie od Gildi.

 

Czekam na wasze wypowiedzi na ten temat. <_<

 

Shakemaniaki :D

Opublikowano

Z jajem czyli zabawnie :D. Ale nie tak, żeby trollować na maxa. Ułożyć regulamin też jakiś można z jajem ;).

Pomogłem kliknij "Lubię to", a pomogę znowu :).

Opublikowano

Z jajem czyli zabawnie :D. Ale nie tak, żeby trollować na maxa. Ułożyć regulamin też jakiś można z jajem ;).

Rozumiem :) Reguły muszą być

Regulamin musi być, jakieś ustalone zasady, ale także muszą być jakieś śmieszne momenty czy pogawędki.

Cieszy mnie wypowiedz fachowca, oczywiście będę miał na uwadze.

 

Ale czekam na reszte wypowiedzi innych użytkowników ;)

Opublikowano

Dokładnie muszą być jasno określone zasady, ale musi być też zabawnie ;) Jeśli będzie miła atmosfera ludzie, chętniej będą stosowali się do wyznaczonych zasad i reguł ;) Nie może być cały czas zabawnie, lub regulaminowo bo byłoby nudno. 50/50 :D

Pomogłem? Daj plusika +


Zawsze z chęcią pomogę, bez wahania można się do mnie zwrócić o pomoc

PS Umie ktoś robić pro sygnaturki? Jeśli tak prosiłbym o kontakt PW Z góry wielkie dzięki.


Pozdrawiam YourWorstEnemy

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Według mnie regulamin powinien być od siebie. Zachowania ludzi nie możesz w pełni kontrolować, ale to nie wymówka żeby przeklinali i żartowali z kogoś.

8FEEE2C153D4E2A7E316869E3BFADCD5.png

Opublikowano

Powinny być jasne zasady, jeśli chcesz mieć dobrą gildię, to musisz być odpowiedzialny za nią :)

Shakes & Fidget


w12 - Mariox

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...