Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Kennen, Varus, Fizz, Vlad i coś może od Was.


Radenar

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie,

poszukuje dobrych postaci na mida oraz adc.

Zastanawiam się nad postaciami wymienionymi w tytule tematu. Może jeszcze kogoś polecacie ? Proszę o pomoc.

Szukam dobrego midera oraz dobrego adc.

Opublikowano

Fizz

 

+ harras

+ potężny burst

+ escape

+ slow

+ aoe

+ cc

- manożerny w early

sygnavipek.jpg



Chętnie rozdaję Lajki za pomoc! A Ty?


Opublikowano

Wie któryś z panów i pań kiedy Aatrox będzie mniej więcej za 6300 pz ? Zastanawiam się nad nim szczerze.

I co o nim myślicie ?

Opublikowano

Już są wzmianki, że dostanie nerf-a na sustain. Ja bym się wstrzymał z tą decyzją, szczególnie iż będzie w następnej rotacji.

Diss_Stream.png

Opublikowano

Wie któryś z panów i pań kiedy Aatrox będzie mniej więcej za 6300 pz ? Zastanawiam się nad nim szczerze.

I co o nim myślicie ?

 

Grałem, moce early-game i mid-game ale late-game jest bardzo słaby. Gdy w team-fight'cie włączy W to sam się zabija, a jak ma wyłączony to stoi i nie robi DMG'u. Q łatwo przerwać, a E ma słaby skill-cap (trudno trafić), bez BotrK w early też się sam zabija oraz trzeba kontrolować passwykę.

 

@topic

Fizz bo to co intracti0n nim robił (Wybił się w tydzień do challanger'a grając tylko Fizz'em i TF'em) to miazga:

+ Genialny snow-ball

+ Genialny mid-game

+ Bardzo dobre ulti

+ Doskoki omijające takie shity jak ulta Lux.

+ Dobry burst w mid-game (paperki składa na combo)....

- ... ale on sam pada na kombo

- Manożerny w early-game

- Gdy w early-game się nie złapie killa to później jest słabszy snowball.

PMK3yt4.png

Opublikowano

fizz

+ dobry burst

+ escape system

+ slow

+ strasznie mobilny

+ wkurwia

Opublikowano

Witajcie,

poszukuje dobrych postaci na mida oraz adc.

Zastanawiam się nad postaciami wymienionymi w tytule tematu. Może jeszcze kogoś polecacie ? Proszę o pomoc.

Szukam dobrego midera oraz dobrego adc.

 

Varus bardzo dobry.

Dobry laining.

Monożerny.

Ogranicza heala.

Slow i snare

Aoe ult.

Bardzo duży zasięg z Q

JEden z lepszych ad carry gdyż riot go po prostu nie nerfił

Jeżeli potrzebujesz pomocy pisz na Prywatną skrzynkę. Chętnie wytknę ci błędy i powiem co robisz źle  

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...