Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Błąd nProtect GameGuard przestał działać


.Perverse.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich !

W tym temacie chciałbym poprosić o pomoc dotyczącą mojego błędu w grze Dragon Ball Online.

 

 


2z3vt3t.jpg


 


 

 

 

Po każdym uruchomieniu czy to przez DBO.exe, czy to przez DBOLauncher - zawsze wyskakuje oto ten błąd, a następnie po nim "Game Initialize Failed". Próbowałem już praktycznie wszystkiego :

 

-reinstall (za pomocą programu Revo Unistaller)

-uruchamianie za pomocą administratora

-zmiana zgodności

-usuwanie gameguard, po czym ponowne uruchamianie komputera oraz aktualizacja poprzez opcję w launcherze (jeden prostokącik)

 

Za wszelką pomoc wielkie dzięki.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Spróbuj kliknąć na to PPM --- > rozwiąż problemy z zgodnością ---- > wyszukaj problemy ----- > potem ci moze zmienic na systemy bitowe itd..
ale skoro masz GameGuard, to spróbuj z tą pierwszą opcją rozwiązanie w trybie online. albo spróbuj reinstalować, ale nie tym programem revo, tylko poprzez :
komputer --- > otwórz panel sterowania ---- > w wyszukiwarke wpisz usun --- > programy i funkcje --- > dodaj lub usuń programy --- > klikasz i wyszukujesz tą gre.
potem zreinstaluj to na nowo otwierając jako administrator. Jeśli nie pomoże pisz do supporta.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...