Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

⚐⚑Zapowiedz serwera Post apokaliptycznego lub realnego życia⚐⚑


spacel

Pytanie  

39 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy serwer ma by? utrzymywany w klimacie post apokaliptycznym czy w realnym ?yciu ?

    • ✔Post apokaliptycznym
      14
    • ✔Realnym ?yciu
      25

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

XX.gif

Chciałbym was zapytać jakie klimaty serwerów wolicie.

 

Post apokaliptyczne

Promieniowanie

Statki kosmiczne
Nowe technologie [ maszyny energia itp. ]
Roboty
Obozy

Frakcje
Zmutowanie potwory

Boronie od pistoletów po bomby atomowe

itp.

Realne życie

Sklepy
Praca [ Architekt Drogówka Budowniczy Ogrodnik ]
Prąd
Kanalizacja
Podatki
Gangi
Nowe rangi typu Burmistrz Prezydent
Domy do wynajęcia
AGD/RTV

Posiadamy własną paczę modów dostosowaną prawie pod każdy tryb gry.

Zdjęcia z jeszcze niedokończonego serwera xD

The-Grand-Palladium-Space-City-Map-Downl

Minecraft-ISS-Profectus-Map-2.jpg

Zachęcam również do śledzenia rozwoju serwera na forum i YouTube.

 

http://www.youtube.com/user/KensajPL
 

ayum54.jpg

Opublikowano

a nie daloby sie zrobic 2 serwerow ? skoro macie pliki na 2 serwery to zrobcie 2 serwery najwyzej z mniejsZa iloscia slotów

 

 

Jeśli możecie zarejerstrujcie sie i dobijcie 1000 pkt

Opublikowano

Ja osobiście jestem za realnym życie, ale muszę powiedzieć, ze jak zobaczyłem temat to bylem za post apokalipytcznym ale jednak zmieniłem decycję gdyż nie ma żadnego dopracowanego serwera z realnym życiem. Ale w każdym razie na pewno zawitam na serwerze:)

Posty :3 ..::50::..::100::..::150::..::200::..::250::..::300::..                                        W grach Marrix_PL z wyjątkiem minkraftów ;3

 

Opublikowano

Jestem neutralny, gdyż moim zdaniem każdy z tych typów ma swoje + i -. Na pewno zagram, z powodu mojego zamiłowania do modów.

Opublikowano

a nie daloby sie zrobic 2 serwerow ? skoro macie pliki na 2 serwery to zrobcie 2 serwery najwyzej z mniejsZa iloscia slotów

Oczywiście że się da ale jak już ci odpowiedzieli serwer to nietania rzecz a jeszcze jak jest na modach to zawsze musi mieć dobrą maszynę. Ale jak serwer się dorobi to na pewno pomyślimy na postawieniu 2 serwera.

 

Jeszcze czekamy na więcej głosów a teraz usuwamy wszelkie bugi. Dogrywamy mody i pluginy jak wszystko dobrze pójdzie to za tydzień serwer powinien wystartować. Ps zachęcam do głosowania o.O

ayum54.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...