Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.7] Mody UraniumCraft [GregTech][RedPower][BC3][IC2][LogisticPipes][ExtraBees][MFFS][ThermalExpansion][Applited Energetics][ExtraBiomesXL]


Gość Weeker

PVP  

34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcecie No-PVP na serwerze ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kkkkzk.png
informacjef.png

Sloty: 30

IP: 37.59.10.167

Potwory: Tak

Zwierzęta: Tak

PvP: Tak

Premium: Nie wymagane

Nether: Tak

BialaLista: Nie

Wracamy na nowo po poprzedniej edycji tym razem z większym doświadczeniem.
Wprowadziliśmy kilka modyfikacji min. GregTech ponieważ zauważyliśmy jak szybko nudzi wam się gra bo osiągnęliście wszystko. Teraz już tak nie będzie

Jako jedyny serwer na modach dajemy taką swobodę !
Tylko u nas możesz :
Dostać nieograniczonego cuboida,
Stawiać nieskończoną ilość blockbreakerów,
Stawiać nieskończoną ilość world anchorów,
Stawiać nieskończoną ilość solarów.

Przerobiliśmy plugin dzięki któremu już nie musisz martwić się o twoje skrzynie czy maszyny !
Plugin automatycznie blokuje wszystkie itemy z modów które znajdują się na działce !
Już nikt nie okradnie waszych skrzyń.
Dodaliśmy plugin na auto zapis mapy i graczy przez co nie będzie już cofek :D
listamodyfikacji1.png
Industrial Craft 2
Greg Tech
Build Craft 3
Soul Shards
Applited Energetics
Logistic Pipes
Animal Bikes
Advenced Machines
MFFS
Biolock
Craft Guide
NEI
Extra Bees
Nuclear Control
Forestry
Thermal Expansion
Liquid Metals
Extra Biomes
Red Power
... Resztę zobaczycie jak wejdziecie na serwer :>
zdjeciazgry.png
20130611064824.png
20130611064834.png
20130611064905.png
paczkamodyfikacji.png

Link : http://www12.zippyshare.com/v/36027950/file.html
Scran : https://www.virustotal.com/pl/url/eac96d5165c510377573816a9be50e1ec4d9ee4e3d6ea12364548497e50eaa50/analysis/1370956927/
Opublikowano

Serwer jest najlepszy na jakim grałem, Milutka administracja:D
Dużo modów, częste eventy, serwer jest zawsze wypchany graczami:P
A najważniejsze nie ma lagów i jest autosaving co 30min.

Zapraszam i polecam (Dzibek)

Daj +

Opublikowano

Serwer jest najlepszy na jakim grałem, Milutka administracja:D

Dużo modów, częste eventy, serwer jest zawsze wypchany graczami:P

A najważniejsze nie ma lagów i jest autosaving co 30min.

 

Zapraszam i polecam (Dzibek)

Poprawka auto-save jest co 5 minut :P

Opublikowano

Epicki serwer!! //QuickDeQ

- Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. - Józef Pilsudski.

 

- Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska. - Józef Pilsudski.

 

Opublikowano

wejde i zobaczę ale paczka mi cos szfankuje - postaram się naprawić ;p

 

edit: już działa wiec za 30s wejde ;p i napisze co sadze o serverze

Masz jakis fajny server z modami ? masz malo graczy ? napisz domnie a zagram :D

Opublikowano

Administratorzy nie ogarnieci .

 

 

 

Najgorszy serwer minecraft z modami.

Powiedział to właściciel konkurencyjnego serwera na modach :>
Opublikowano

Gra jest ciekawa, dzięki Gregtechowi. Poprzednia edycja była zbyt prosta.
Administracja z każdą edycją się poprawia, ale do ideału jeszcze im brakuje.

Serwer POLECAM, sam na nim grywam z bandą znajomych :)

"The only person you should try to be better than is the person you were yesterday."

Opublikowano

Jak byscie chcieli to moge wam podeslac lwc dzialajace i skonfigurowac pod wasz serw (id), wtedy bedzie mozna wywalic lockette, i mniejsze obciazenie serwa.

Kontakt PW lub gra

Na serwerach mozna mnie znalezc pod nickiem:

- Husam

- HusamPL

Opublikowano

Jak byscie chcieli to moge wam podeslac lwc dzialajace i skonfigurowac pod wasz serw (id), wtedy bedzie mozna wywalic lockette, i mniejsze obciazenie serwa.

Kontakt PW lub gra

Mamy już inny plugin do blokowania skrzyń i maszyn :) w LWC i Lockette mogą rozkręcić kluczem maszyny.
Opublikowano

Mamy już inny plugin do blokowania skrzyń i maszyn :) w LWC i Lockette mogą rozkręcić kluczem maszyny.

U mnie na serwie nie da sie rozwalac zabezpieczonych, lwc dziala dobrze, ale ok ;p

Na serwerach mozna mnie znalezc pod nickiem:

- Husam

- HusamPL

Opublikowano

U mnie na serwie nie da sie rozwalac zabezpieczonych, lwc dziala dobrze, ale ok ;p

Byłem tego samego zdania do puki nie zobaczyłem rozkręconych maszyn :)
Opublikowano

Dlaczego gdy próbuję wejsc pisze mi Bad Login?

- Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. - Józef Pilsudski.

 

- Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska. - Józef Pilsudski.

 

Opublikowano

Dlaczego gdy próbuję wejsc pisze mi Bad Login?

Serwer jest wyłączony z winy serwerowni.

Brak odpowiedzi ze strony maszyny

Opublikowano

Weeker, mogę prosić o kontakt typu gg?

- Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. - Józef Pilsudski.

 

- Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska. - Józef Pilsudski.

 

Opublikowano

Weeker. wbij na gg i odpal serwer..

- Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. - Józef Pilsudski.

 

- Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska. - Józef Pilsudski.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...