Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.7] Mody UraniumCraft [GregTech][RedPower][BC3][IC2][LogisticPipes][ExtraBees][MFFS][ThermalExpansion][Applited Energetics][ExtraBiomesXL]


Gość Weeker

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[center][img]http://img825.imageshack.us/img825/2130/kkkkzk.png[/img]
[img]http://img824.imageshack.us/img824/9579/informacjef.png[/img]

Sloty: 30

IP
: 37.59.10.167

Potwory: Tak

Zwierzęta: Tak

PvP: Tak

Premium: Nie wymagane

Nether: Tak

BialaLista: Nie

Wracamy na nowo po poprzedniej edycji tym razem z większym doświadczeniem.
Wprowadziliśmy kilka modyfikacji min. GregTech ponieważ zauważyliśmy jak szybko nudzi wam się gra bo osiągnęliście wszystko. Teraz już tak nie będzie

Jako jedyny serwer na modach dajemy taką swobodę !
Tylko u nas możesz :
Dostać nieograniczonego cuboida,
Stawiać nieskończoną ilość blockbreakerów,
Stawiać nieskończoną ilość world anchorów,
Stawiać nieskończoną ilość solarów.

Przerobiliśmy plugin dzięki któremu już nie musisz martwić się o twoje skrzynie czy maszyny !
Plugin automatycznie blokuje wszystkie itemy z modów które znajdują się na działce !
Już nikt nie okradnie waszych skrzyń.
Dodaliśmy plugin na auto zapis mapy i graczy przez co nie będzie już cofek :D
[img]http://img4.imageshack.us/img4/1852/listamodyfikacji1.png[/img]
Industrial Craft 2
Greg Tech
Build Craft 3
Soul Shards
Applited Energetics
Logistic Pipes
Animal Bikes
Advenced Machines
MFFS
Biolock
Craft Guide
NEI
Extra Bees
Nuclear Control
Forestry
Thermal Expansion
Liquid Metals
Extra Biomes
Red Power
... Resztę zobaczycie jak wejdziecie na serwer :>
[img]http://img822.imageshack.us/img822/6533/zdjeciazgry.png[/img]
[img]http://img407.imageshack.us/img407/516/20130611064824.png[/img]
[img]http://img268.imageshack.us/img268/3240/20130611064834.png[/img]
[img]http://img545.imageshack.us/img545/5769/20130611064905.png[/img]
[img]http://img833.imageshack.us/img833/996/paczkamodyfikacji.png[/img][/center]
[code]Link : http://www12.zippyshare.com/v/36027950/file.html
Scran : https://www.virustotal.com/pl/url/eac96d5165c510377573816a9be50e1ec4d9ee4e3d6ea12364548497e50eaa50/analysis/1370956927/[/code]

Opublikowano

Serwer jest najlepszy na jakim grałem, Milutka administracja:D
Dużo modów, częste eventy, serwer jest zawsze wypchany graczami:P
A najważniejsze nie ma lagów i jest autosaving co 30min.

Zapraszam i polecam (Dzibek)

Daj +

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...