Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Przeglądarki na Androida. Która najszybsza...


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam was w kolejnym tutorialu.

 

Najlepsze przeglądarki na Androida

Chyba wiece co to są przeglądarki więc nie muszę się rozpisywać o tym . Przedstawię wam najszybsze przeglądarki z opini ich użytkowników .

 

 

Chrome

1."Google ostatnio odwala taki syf, że szkoda gadać. Przeglądarka działa
jak na jakimś telefonie z Java albo androidzie 1.6. Jest potwornie wolna
i zbugowana nie wspomina już o tym, że crashuje."

 

2."Bugi bugi bugi, dodali jakieś gowno, że górny pasek znika, co tylko
przeszkadza, gdyby można to było choćby wyłączyć. Strony wyswietla coraz
gorzej, a wszystko zapisuje się jako cache przez co po kilku h
siedzenia na necie trzeba usunąć cache bo telefon zmula. Dodatkowo
nadal pojawia się stary problem z wczytywaniem stron, musisz czekać aż
strona zaladuje się na 150% ponieważ normalnie przy 100% klikasz w jedno
miejsce a wysyła w zupełnie inne.
"

 

3. "Uwaga nie ściągać szkoda czasu przeglądarka nawet się nie uruchamia jest
tylko czerny ekran i wywala do pulpitu telefonu/tabletu. A nawet jeśli
jakimś cudem uda się uruchomić to po kliknięciu na pasek adresu by
wpisać adres www strony to zacina i wywala do pulpitu czyli Nie warto
"

 

Opinie w punktacji.

20873517480262519954.png

Opera Mini

1."Problemy naprawione. Opera powraca :D"

 

2."Szybka stabilna oszczedzajaca niesamowicie transfer!!! Polecam wszystkim zwlaszcza oszczedzajacym pakiet :-)"

 

3."Najpierw sie zawiesila po minucie pracy a teraz sama sie zamyka po paru
sekundach dzialania. Jak jeszcze dzialala to predkoscia nie zachwycala.
Jedyny plus to jej rozmiar ale co z tego skoro do niczego sie nie
nadaje."

 

4."Prosta, lekka, intuicyjna i szybka."

Opinie w punktacji.

35445667850367786458.png

 

Bardzo polecam ją wam jest naprawdę szybka i mało zajmuje +

Firefox

1."Mozilla jest zajebista na kompie. Ale na fonie to
jeden wielki syf który ciągle się ścina i muli dupe jeśli chodzi o
wczytywanie stron. Dla ludzi którzy myślą tak samo polecam Operke do
puki nie naprawią tego. O ile kiedyś naprawią. XD"

 

2."Ogólnie apka dobra, ale gdy się chce wpisać tekst to pole tekstu robi
się czarne i widać tylko klawiaturę do pisania lub apka często się
zawesza i nie da nic się zrobić, a nawet resetuje cały telefon albo gdy
się zmienia orientację, to oglądana strona całkiem się rozwala."

 

3."Po ostatniej aktualizacji nie można oglądać porno naprawcie to ..."

 

4.Ma wszystko to, czego potrzeba. Wiadomo - czasami może zmulić, ale tak
to ma praktycznie każda przeglądarka. Denerwuje mnie tylko ciągłe
wyświetlanie paska z informacją o funkcji "Sync".

Opinie w punktacji.

90614782272297073490.png


Moja punktacja.

1. Opera Mini

2. Firefox

3. Chrome

Punktacja Sklep Play

1. Opera Mini

2. Firefox

3. Chrome

Linki:

 

- Sklep Play : https://play.google.com/store
- Opera Mini : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.opera.mini.android&feature=search_result
- Firefox : https://play.google.com/store/apps/details?id=org.mozilla.firefox&feature=search_result
- Chrome : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.android.chrome&feature=search_result
 

 

Zapraszam na kolejne poradniki. Czesc Hoops2 :rolleyes:

///linki wychodzące poza forum ukrywamy w code

///tripipi

87164478848518422776.png

Opublikowano

Opera Beta ma w sobie potencjał, Skyfire zasługuje na miejsce tutaj bo ma zbudowany Flash Player(z tego co czytałem) Espier Browser coś dla fanów iOS'a na Androidzie oraz tak jak up - Boat i Dolphin. Firefox też ciekawy ale jeszcze niedopracowany. Sporo brakuje ale tutek i tak przydatny :D (i tak mam wszystkie zainstalowane :))

Opublikowano

No dobra, też sie wtrącę. Opera Mini jest przede wszystkim dla tych, którzy korzystają z mobilnego internetu o słabym zasięgu, bo nieco obniża jakość stron. Nie znajdziecie też na niej flasha, te bardziej rozbudowane witryny przegląda się gorzej - dlatego jest "szybka" i mało zajmuje. Dolphin Browser jednak jest tak praktycznie tak samo szybki, a oferuje o wiele bardziej rozbudowane opcje. O nowej Operze Mobile się nie wypowiadam, bo skopali sprawę całkowicie.

Z całym szacunkiem, ale jak już robicie poradniki, to postarajcie się włożyć w nie trochę pracy i dodać coś od siebie - skopiowanie komentarzy z Google Play było aż tak wyczerpujące?

FrediBlog - lifestyle'owy blog młodego internauty


Opublikowano

Jest jescze milion innych dobrych przegladarek, np. dolphin browser hd, next browser.

Dla mnie w przegladarce najwazniejsza jest obsluga flasha i jego wydajnosc. Jak nie ma obslugi flasha albo jest kiepska wydajnosc flasha to od razu kasuje ja z systemu.

Opublikowano

Osobiście preferuję Operę, jest wystarczająco "szybka" dla mnie, kolejnym + jest to, że oszczędza transfer danych.

To jaką ty masz komórkę że ci szybko opera chodzi?

 

 

Ja używam podstawowej przeglądarki na androidzie 4.2.2 i jestem zadowolony :)

Opublikowano

Mi na Galaxy Ace s5830i opera szko chodzi wiec pewnie nie jest zoptymalizowana dla nowszych wersji systemu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...