Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Do którego wozu dać lepsze części?


Lionwoj

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie

W który samochód bardziej opłaca się ładować lepsze części rs 4.0 czy 911 gt2 czy może porsche 959 lub lambo roudster?

 

 

 

 

 

Opublikowano

Najmniej opłaca się inwestować w Porsche 959, bardzo dobrze się prowadzi, ale jego osiągi nie są na tyle dobre by rywalizować z najlepszymi w klasie A.

Lamborghini Murcielago Roadster wymaksuj do klasy A, w niej najlepiej sobie będzie radził.

RS 4.0 to dobry wóz, ale nie prowadzi się idealnie i nie będzie brylował na krętych trasach.

Co do Porsche 911 GT2 to chodzi ci o te za IGC?

Do jeden z lepszych wozów w klasie A, jedynie Roadster i Astony mogą być od niego szybsze.

Polecam inwestować w Roadstera.

Opublikowano

Astona v12 też mam w posiadaniu może to jego robić? Dodam że jakoś ten samochód mi się podoba choć go mam pod ucieczki.

Porsche 911 to za IGC kupiłem wczoraj, mam go teraz z 717 i nawet całkiem sobie radzi.

Roudstera musiałbym kupić(kasę mam) więc robiłbyś astona czy roudstera?

 

ps. czy teraz nawet przez orgin nie da się ominąć uwierzytelniania?

 

 

 

 

 

Opublikowano

Ja osobiście też robiłbym pod Astony, bo bardzo dobrze mi się nimi jeździ.

Roadster jest najszybszym wozem za IGC, ale nie na krętych trasach.

Na nie lepszy będzie V12 Vantage. Po zatym Astona już masz.

Tym bardziej inwestuj w niego jeśli ci się ten wóz podoba.

911-stka też jest świetna, maksuj ją sobie do klasy A.

Opublikowano

w astonie mam all siła kolizji więc muszę pozmieniać, a że mam farta i nie lecą mi 2-3-4 gwiazdkowe siła kolizji więc powkładałem same 1:D

By się nadawał pod wyścigi i pościgi/ucieczki jakie włożyć modyfikatory?

Myślę na pewno czas doskonałego startu i resztę nie wiem, jakieś propozycje?

 

 

 

 

 

Opublikowano

Jeśli do ucieczek:

-Siła Kolizji

-Moc Molocha

-Moc Uniku Awaryjnego

-Zasięg uniku awaryjnego

-Czas działania molocha

 

Idealny start się przyda jeśli będzie na wyścigi.

Opublikowano

Koenigsegg ccx zostawić w klasie A czy S?

Zrobiłem to osiągnięcie za doge dzięki dzisiejszym prezentom i nie odbierałem nagrody za 4 samochody i odebrałem za 10 i świeci mi się cały czas że mam do odebrania nagrodę ale nie mogę kliknąć, co mogę z tym zrobić?

 

 

 

 

 

Opublikowano

Chciałem pisać że sobie poradziłem ale ubiegłeś mnie:D



Czy pagani zonda cinque dorówna aventadorowi (oba full ultra) w dragach?(mam aventadora w 843 ogólnego.)

Który samochód z obecnej wyprzedaży samochodów do ucieczek jest godny uwagi?

 

 

ps. jak do dziś nie dostałem bana za te 150 samochodów to mogę go jeszcze dostać?

 

 

 

 

 

Opublikowano

Cinque będzie nawet lepsze w dragach od Aventadora, bo to najlepszy wóz w grze do tej konkurencji.

Nie wiadomo, możliwe że minie trochę czasu zanim wszystkich pobanują.

Opublikowano

Do jakiej klasy zrobić Ford focus RS (z osiągnięcia) ?

 

Polecam maksować go do C.

W niej lepiej sobie poradzi niż w B, chociaż to i tak bardzo średni wóz i nic wielkiego nim nie ugrasz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...