Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] LFA vs GT3 RS 4.0 vs Murcielago LP650-4 Roadster


pawelk01

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko , chciałem was zapytać o ogólną ocene aut , które jest szybsze , lepiej przyspiesza , lepiej sie prowadzi , bo nie wiem w jakie inwestowac.

 

ogóły mam takie:

 

LFA- 793 vmax bez nitro 364post-519994-0-55389600-1371462985_thumb.jpg

Lambo - 749 vmax bez nitro 370post-519994-0-60230300-1371462976_thumb.jpg

GT3 RS 4.0 - 795 vmax z nitro 395 / bez 365 To jest to auto na ktore był kod ostatniopost-519994-0-09062400-1371462982_thumb.jpg

 

I jeszcze chciałem sie zapytać czy ten bug z boostami z waszego forum działa :) Dzieki

 

Jak ogarnie mi sie aktualizacja to dam SS ze statystykami wozów

Umiesz liczyć ? - licz na Siebie.

Opublikowano

GT3RS, a z tymi boostami to co? bo nie ogarniam.

Intel Core i5 3550 (3,3Ghz) | Gigabyte Radeon HD 7850 2GB 256 bit | MSI Z77 G43 LGA 1155 | GoodRam Play 2x4 GB 1600 CL 9 | Segate Barracuda 1TB 64 MB 7200rpm | Asus mw201u

Opublikowano

Najsłabsze z tych wozów jest LFA, w miarę dobrze przyśpiesza, ale prędkość maksymalna nie zachwyca.

Lambo już bym nie tuningował i zostawił tak jak jest w klasie A, w niej sprawdzi się lepiej niż w S.

RS 4.0 do też dobry wóz, ale na niezbyt kręte trasy.

 

A co do tego sposobu na SB to już raczej nie działa.

Opublikowano

To co w takim razie polecacie ? Wszystkie te auta kładzie Ford Capri , 666 ogółu

Umiesz liczyć ? - licz na Siebie.

Opublikowano

LFA się nie opłaca.Nawet jak go wymaksujesz to Murcielago go pociśnie.Murcielago zostaw w A,w porshe ładuje ultra,zwłaszcza poprawiające prowadzenie bo słabo skręca,i troche driftuje.

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...