Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak dobrze zabezpieczyć dedyk?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pozmieniaj porty logowania / ch / etc.

Zabezpiecz klienta
dokładnie rootów aby nie można wypakować było ich, najlepiej schowaj
gdzieś rooty lub zmień rozszerzenia aby było trudniej zdobyć IP i
program kamera nie zadziała na innych rozszerzeniach.

Opublikowano

Pozmieniaj porty logowania / ch / etc.

Zabezpiecz klienta

dokładnie rootów aby nie można wypakować było ich, najlepiej schowaj

gdzieś rooty lub zmień rozszerzenia aby było trudniej zdobyć IP i

program kamera nie zadziała na innych rozszerzeniach.

Sorki ale to co napisałeś nic nie da. Wystarczy przez cmd wydobyć ip i porty. To nie problem.

Opublikowano

Do ftp zeby nie zlamali ci hasla to wystarczy ze dopierdolisz jakies naprawde dlugie i trudne hasl oto wtedy ci metoda slownikowa nie zlamia haselka, a na MPc forum to moz e z 2 osoby potrafia cos wiecej i im nie zalezy na psuciu czyis serwerow :)

Opublikowano

Pozmieniaj porty logowania / ch / etc.

Zabezpiecz klienta

dokładnie rootów aby nie można wypakować było ich, najlepiej schowaj

gdzieś rooty lub zmień rozszerzenia aby było trudniej zdobyć IP i

program kamera nie zadziała na innych rozszerzeniach.

Wybacz, ale czy ja gdzieś pisałem że proszę informację na temat zabezpieczeniu klienta? Ja po prosiłem o zabezpieczenia dedyka, Firewall itp.

Opublikowano

Up@

No tak lecz gdy masz zabezpieczone rooty to byle baran z dedykiem do ddosowania, nie rozpakuje ci Cie nie będzie atakował.

Po drugie zmiana portów logowania ch etc, pomoże iż większość osób wali w port 13001/2/3/4 etc i 11002 więc po zmianie i zabezpieczeniu rootów będzie trudniej

Opublikowano

Najlepszym rozwiązaniem jest zakup maszyny w dość profesjonalnej firmie, która oferuje filtracje ataków na poziomie zaawansowanym.

Później na maszynie już tylko pf, ssh na ip lub rsa i załatany game.

Opublikowano

Najlepszym rozwiązaniem jest zakup maszyny w dość profesjonalnej firmie, która oferuje filtracje ataków na poziomie zaawansowanym.

Później na maszynie już tylko pf, ssh na ip lub rsa i załatany game.

Można jaśniej ? :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...