Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[100 Slotów] [10GB RAM] ii EDYCJA SERWERA SURVIVAL + GILDIE By MasterPepcio [OTHERDROPS] [XP Z STONE] [TNT ROZWALA OBSYDIAN] [AUTOMATYCZNY VIP]


MrPepcio

Wbijesz?  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wbijesz?

    • Tak
      17
    • Nieee!
      2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer Survival + Gildie by MasterPepcio

1370614925-U620362.png

Spawn serwera to mała osada, w której jesteś całkowicie bezpieczny.
Jednak kiedyś nastaje dzień, aby wyjść poza owy teren.
Kopiesz dniami nocami, wydobywasz surowce, zabijasz przeciwników.
W tym cała zabawa.. Lecz do czasu.
Zakładasz gildię za twoje szczęśliwe 16 diaxow..
Rozbudowujesz ją. Zapraszasz kumpli,ziomków.
Lecz jest i zła strona...
Ciemna ,mroczna.
Napada was wroga gildia.
Wszystko spalone w lawie;
lecz Ciebie to nie rusza!
Wstajesz do walki ze swoim mieczem.
Rzucasz potki, jesz koxy...
Lecz jednak poległeś.

Trochę informacji o serwerze

Premium: Nie

Potwory: Tak

PvP: Tak

Zwierzęta: Tak

Eventy: Tak

Typ: Survival + Gidlie

Nether: Tak

End: Tylko w czasie eventów

IP: 46.29.20.175:26982

PLUGINY: Factions, PayForGuid, OtherDrops, DropExp'a, ... ;)

1370615533-U620362.png

 

1370615724-U620362.png

Nie jest to kolejny nudny serwer, na naszym serwerze wprowadziliśmy plugin który rozwala obsydian, gidlie są za itemy, hp jest na głową gracza... Nie będziemy tutaj wszystkiego pisać lepiej wbij na serwer i sam się przekonaj!

 

http://www.youtube.com/watch?v=FLLIvZGvS6I

IP: 46.29.20.175:26982

IP TS3: Jeszcze Brak ;/

Opublikowano

A ja dostałem od moderatora ostrzeżenie, za to że napisałem, że serwer jest OFF, pozdro -.-

Opublikowano

Epicki serwer, zapraszam ;)

 

//EDIT: Zmieniam zdanie.. 2 raz padłem przez lagi. Powodzenia jeśli ktoś chce się męczyć z lagami..

Opublikowano

Epicki serwer, zapraszam ;)

 

//EDIT: Zmieniam zdanie.. 2 raz padłem przez lagi. Powodzenia jeśli ktoś chce się męczyć z lagami..

Jak gracz na 10 letnim komputerze to masz lagi ja gram na 5 letnim kompie i nie mam lagów

 

stop spam

Gdzie tu masz spam?

Opublikowano

Dodaj do netherracka drop łzy ghasta bo jest mało potworów a do mikstur się przyda nawet 0.1% może być na drop łzy
Wgraj plugin PandaPickup zmniejszy lagi i pomoże graczom
http://www.mpcforum.pl/topic/956664-dlautorski-plugin-pandapickup-automatyczne-podnoszenie-itemow-jak-u-skkf/
I zarejestruj mojego brata dane dam ci na pw
Czemu podałeś nie prawdziwe % surowców z stone są 2 razy mniejsze niż napisałeś dla testu zrobiłem takie same % na serwerze hamachi i dropiło o wiele więcej surowców i to widac na innych serwerach jest 0.5% na diament i dzięki jednemu diamentowemu kilofowi można od 5 do 10 diamentów a tu od 1 do max 4

Opublikowano

Ten Plugin PandaPicup może nie działać zgodnie z OtherDrops, a z łzami Ghastów fajny pomyśl ;)




Zaraz moge dodać... ;@

Opublikowano

PandaPickup działa z otherdrops miałem go na swoim serwerze

Ale możesz dać więcej na łze koło 0.5%

Jak będę na pc to zrobie i dam ci linki do ponad 30 reklam serwera

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...