Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czemu błąd podczas łączenia ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Postawiłem serwer na plikach, wszystki git juz z kumplem na nim byłem i zrobilem reset bo edytowalem NPC, misjie i cos tam i po resecie mamy blad podczas laczenia czemu ?

PS strona serwera dziala

serwer na hamachi :)

Opublikowano

odpalasz za pomocą :

/start
1
? bo na plikach hamachi działa tylko jeden channel
przy pierwszych właczeniach "działa" przy kazdym 1,2,3 i 4 ale następnie wyskakuje błąd o braku miejsca(co nie jest prawdą) "Swap Space"

Spróbuj :
1.Włącz maszyne

2.Zaloguj
3. /etc/rc.d netif restart - zeby ftp działało
4. odczekaj az zakonczy sie wyższe polecenie (okolo 5-15 sekund)
5. /start

6. 1
7.Jezeli jest jakiś błąd opisz przy czym sie pojawia i jaka jest jego treść

prawa do questu jak i do wszystkiego nadajesz przez ftp (ja uzywam filezilli to wytłumacze przez jej uzycie)
1.logujesz do bazy

2.wyszukujesz plik jakiemu chcesz nadać prawa
3.PPM -> Prawa Pliki
4. Na dole masz małe okienko textowe pisze tam najczęsciej 755 lub 000 (ogólnie będą tam 3 cyfry, zmieniasz je na 777)
5. koniec

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...