Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

<<<Lixium IndustrialTech >>>[Nieograniczone cuboidy] [Mody] [GregTech] [IndustrialCraft] [ThaumCraft] [60slotów] Więcej informacji w pierwszym poście!


MaxiTris

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prez_1.png

prez_2.png

 

 

 

Film z serwera

 

 

 

 

Krotki opis modyfikacji

 

 

BuildCraft i addony:
Additional BuildCraft Objects, Logistic Pipes, Advanced Power Systems(usunięty), mod bardzo znany, raczej nie trzeba opisywać.
IndustrialCraft i addony: AdvancedMachines, AdvancedPowerManagement, ChargePads, Advanced Solar Panels, GraviSuite, Transformers, Compact Solars. Również bardzo popularny mod, dodaje elektryczność, maszyny, reaktory, nowe rudy. Uzyskaj 2x więcej korzystając z maszyn Industrialcraft'a.
GregTech:
Pomimo, iż jest to addon do IndustrialCraft'a, zasługuje on na szczególną uwagę. Buduj zaawansowane maszyny, automatyczne reaktory atomowe, fuzyjne, odkrywaj nowe substancje. Mod ten przenosi nas na zupełnie inny poziom trudności przez modyfikację przepisów craftingu wielu urządzeń.
RedPower:
Układy z redstone'a zajmują zbyt dużo miejsca, a sam redstone jest mało funkcjonalny? Skorzystaj z możliwości jakie daje RedPower i stwórz nowe, kompaktowe układy.
Ender Storage:
Nowe, lepsze ender chesty, do których możesz przypisać plecak i korzystać z nich na odległość oraz ender tanki.
RailCraft:
Nowe tory, minecarty i urządzenia pozwalające na budowę zaawansowanych systemów kolejowych.
ThaumCraft: Magia, magia, jeszcze więcej magii! Uczyń coś niezwykłego przy pomocy magii! Latające dywany, magiczne narzędzia i różdżki to nie wszystko. Czeka Cię mnóstwo niespodzianek...
Thermal Expansion:
Rury wyspecjalizowane w transporcie płynów, tesseracty, kable do transportu energii Buildcraft'a i akumulatory ją magazynujące, a także nowe maszyny. Zrób kolejny krok w kierunku automatyzacji i zwiększenia wydajności swoich układów wykorzystując właśnie ten mod!
ComputerCraft:
Zapędź do pracy komputerowego robotnika, stwórz system zabezpieczeń w swoim domu i pisz swoje własne programy dzięki modowi ComputerCraft!
SoulShards:
Umożliwia tworzenie spawnerów mobów. Idealny mod do tworzenia automatyczych mob grinderów.
Factorization: Przenośny stół craftingowy, beczki do magazynowania nawet 1024 stacków jednego rodzaju przedmiotu, nowe lampy dające niezwykle dużo światła oraz elektrownie słoneczne. Po prostu "This is Factorization"!
Forestry:
Pilnowanie upraw jest zbyt czasochłonne? Od teraz pozwól się tym zająć automatycznym farmom! Dodatkowym urozmaiceniem są pszczoły, manipulacja genami, czy też odkrywanie nowych gatunków drzew.
Applied Energistics:
Stosunkowo nowy i przynajmniej na razie mało znany mod. Jeśli masz bardzo dużo materiałów i nie masz gdzie ich podziać, to jest właśnie mod, którego szukasz! Dzięki niemu przeniesiesz swoje itemy do przestrzeni wirtualnej, zaoszczędzając jednocześnie na miejscu.
IronChest:
Twoje skrzynie są zbyt małe, a duże skrzynie zajmują zbyt dużo miejsca? Dzięki IronChest możesz mieć jedną skrzynię o pojemności nawet kilku dużych, ponadto odpornej na wybuchy!
OmniTools:
Masz kieszenie pełne kluczy, z których każdy jest przydatny tylko do jednego moda? Zapomnij o nich! Ten mod dodaje jeden uniwersalny klucz współpracujący z większością popularnych modów!

 

 

 

 

przygotowaliśmy instalator dostępny do pobrania tutaj:

 

1 mirror

https://www.dropbox.com/s/2fbyagj9rplcx77/Setup.exe
 

2 mirror

http://speedy.sh/Bt8ux/Setup.exe

 

SKAN:

 

http://vscan.novirusthanks.org/analysis/927e2efac78300d89686c057914f5964/c2V0dXAtZXhl/"]http://vscan.novirusthanks.org/analysis/927e2efac78300d89686c057914f5964/c2V0dXAtZXhl/
 

 

 

 


TS3: alien-world.pl kanał Lixium IndustrialTech

 

 

Rekrutacja

Witam , poszukujemy osób które pomogą nam rozwinać serwer na 1.6 . Chcemy zrobić jak najlepszy serwer dlatego oczekujemy waszej pomocy
Youtuber - wymagania kanal musi byc troche rozwiniety .
Budowniczy - wymagania ,teamspeak+mikrofon 15 lat , ewentualnie mutacja .Oczekujemy oryginalnosci oraz doswiadczenia w budowaniu .
Tłumacz angielski >>> polski. Znajomosc jezyka angielskiego nie musi byc duza mozna poslugiwac sie roznymi tlumaczami . Wystarczy przeksztalcic podane zdanie przez tlumacza .
Podania - GG: 47756303 , PW

post-699470-0-17550600-1374591716_thumb.png

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Chętnie Zagram :3 Lubię mody , chociaż ja nie znam się na większości tych modów :P Ale może się nauczę.

Pozdrawiam z nickiem do gry : WujcioCreeper / przewoz20011

 

@EDIT

Szkoda tylko , że wszystko niby się zainstalowało , a gra się nie chce wcale włączyć :c

Opublikowano

@up kazde wiki dokladnie opisuje mody ;D

 

Po zainstalowaniu można używać praktycznie każdego launchera, którego używamy na co dzień. W razie problemów proszę o podanie systemu i wersji javy włącznie z informacją czy jest to 32 lub 64 bit ;)

Opublikowano

hmm narazie nic nie wiadomo , znając mojanga pewnie pod koniec czerwca ...

To na koniec czerwa bedzie juz dzialal serwer na 1.6 ?

 

Swietnie sie zapowiada az doczekac sie nie moge tyle nowosci bedzie <3

Opublikowano

Dacie ub? Mam bana powód 'admin ma zawsze racje' nie wiem ocb, mój nick QuickDeQ MaxTris proszę o kontakt na gg 36517374

- Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. - Józef Pilsudski.

 

- Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska. - Józef Pilsudski.

 

Opublikowano

Ts mi nie działa ;/

                                                    2011-2015,tylko MPC!

Opublikowano

Chętnie Zagram :3 Lubię mody , chociaż ja nie znam się na większości tych modów :P Ale może się nauczę.

Pozdrawiam z nickiem do gry : WujcioCreeper / przewoz20011

 

@EDIT

Szkoda tylko , że wszystko niby się zainstalowało , a gra się nie chce wcale włączyć :c

 

Jakiego systemu uzywasz?

Opublikowano

Zauważyliśmy, że najwięcej problemów jest z systemem Windows 8.

 

Najlepszym wyjściem jest używanie launchera od Mojanga, ale w przypadku non-premium bywa różnie.

Opublikowano

Poleeeecam, super serwer a mało osob. To znaczy kiedys gralem, ale teraz nie bede.

Wydaje mi się że nawet sporo ludzi gra . Przeważnie grało ok 40 a nawet czasami 50 + . Teraz ludzie mają poprawki i wkuwają :D . Mimo tego i tak gra 30 + osób . Jeszcze do tego doszły nam konkurencje które skserowały nasz pomysł...

Opublikowano

Wydaje mi się że nawet sporo ludzi gra . Przeważnie grało ok 40 a nawet czasami 50 + . Teraz ludzie mają poprawki i wkuwają :D . Mimo tego i tak gra 30 + osób . Jeszcze do tego doszły nam konkurencje które skserowały nasz pomysł...

Hahah... Bo wy pewnie pierwsi mieliście survival na modach? Weź trochę pomyśl nad sobą i puknij się w ten zakuty sagan -_-

 

PS.

To nie poprawki. Po prostu ludzie zauważyli inne (lepsze) serwery i odchodzą.

Wcześniej nie mieliście konkurencji a na serwerze grało raptem max 50osób, a to mało. Dał bym Ci tutaj przykład pewnego serwera który przy sporej konkurencji miał od chuja graczy ale nie chce robić reklamy.

OKDZ1fO.png

Opublikowano

Hahah... Bo wy pewnie pierwsi mieliście survival na modach? Weź trochę pomyśl nad sobą i puknij się w ten zakuty sagan -_-

 

PS.

To nie poprawki. Po prostu ludzie zauważyli inne (lepsze) serwery i odchodzą.

Wcześniej nie mieliście konkurencji a na serwerze grało raptem max 50osób, a to mało. Dał bym Ci tutaj przykład pewnego serwera który przy sporej konkurencji miał od chuja graczy ale nie chce robić reklamy.

Czy ja mowie ze bylismy pierwszym serwerem z modami ? xD Mówie że byliśmy oryginalnym serwerem z modem GregTech. Jak narazie jesteśmy jednym z lepszych serweroów na modach . Dobra może serwer nie jest w 100 % dopracowany ale od strony technicznej nie ma żadnych lagów co się często zdarza . Kolejna sprawa nie jesteśmy jakimiś "laikami" którzy nie potrafią prowadzić serwera . Jeszcze się nie spotkałem z serwerem na modach który miałby napisane własne fixy czy choćby tak zoptymalizowany serwer . :P

 

 

Ps. Nie staramy sie narazie o graczy , ponieważ serwer może jest dopracowany ale nie w 100% nie chcemy zrobić jednego wielkiego faila . To nie jest jeszcze to co planujemy stworzyć.

Opublikowano

Wydaje mi się że nawet sporo ludzi gra . Przeważnie grało ok 40 a nawet czasami 50 + . Teraz ludzie mają poprawki i wkuwają :D . Mimo tego i tak gra 30 + osób . Jeszcze do tego doszły nam konkurencje które skserowały nasz pomysł...

Ale o tej godzinie co patrzylem bylo malo, wiec myslalem ze czesto tak jest.

Wiem ze ludzie chodza do szkoly i pewnie dlatego.

I AM JUSTICE


 


hellsing_forum_signature_4_by_edd000-d3j

Opublikowano

Serwer typowy money administracji prawie wcale nie ma na cuboid czekam juz 6 dni i nic :/

Vivix jest bardzo często na serwie administracja nie jest botami też mają prywatne życie. Serwer pod kase chyba śnisz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...