Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra 5 (Rekrutacja) (Red vs Blue)


pompek121

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

KWADRATOWA MASAKRA


SEZON 5


Czerwoni VS Niebiescy




OPIS SERWERA


Jest to serwer odwzorowujący "Kwadratową Masakrę"


Na serwerze tworzone są 2 gildie/drużyny z ich przedstawicielami


drużyny mają za zadanie zbudować fortyfikacje odpierać małe ataki


i gdy minie okres 5 dni przystąpić do wielkiej bitwy rozstrzygającej


Dokładny regulamin serwera jest napisany w opisie kanału naszego Team Speak'a


Pvp zostaje włączone po upływie 5 godzin gry!




Ważniejsze Pluginy


Anti-Relog-Przeciwko wylogowywaniu się podczas walki


PlayerHeads-Głowy graczy


LifeMC-życia za diaxy


NameTags


LogBlock





REKRUTACJA NA TEAM SPEAK'u 3




WYMOGI:


-min 14 lat


-Sprawny Mikrofon i głos po mutacji


-Umiejętność pracy w grupie


-Umiejętność MYŚLENIA


-Pomyślne przejście rekrutacji


(To są tylko wymogi i tylko po części wpływają na rekrutację)







IP TS3: srv2.multigaming.pl:10179



IP SERWERA: s144.csrv.pl:51436



Opublikowano

Opinia serwera by 1krzys1







Witam,jak widać po tytule to jest moja osobista Opinia/Ocena serwera czyli administracji itp.




A więc tak,zaczynając od administracji.




H@ Pompek121: Nie ogarnięty admin,pomaga swojej drużynie teleportująć ją z np. Lawy za pomocą komend administratora. Jak ktoś mu przy kozaczy to banuje bez powodu.




Lime06: Całkowity nie ogar,banuje


za to jak ktoś ma rację,kozakuje oraz grozi DDosem chociaż w realnym


świecie jest p****. Dwa dni temu groził mi DDOSEM który do dzisiaj się


nie spełnił,a jak mu przypomniałem o DDosie to zbanował mnie na TS oraz


na Serwerze (Powód w SS)




a%3E












Gracze




Do graczy praktycznie nic nie miałem prócz Lordzika który jest po prostu chamem.






Opinia Końcowa oraz co by administracja mogła poprawić



A więc tak,pompek121


mógłby poprawić swoje zachowanie oraz nie lizać tyłków swoim kolegą,gdyż


jak jego przyjaciel Line06 coś powie,to on od razu to spełnia.



Lime06 mógłby ogarnąć to swoje kozaczenie.






Podsumowując,graczom nie opłaca się grać na serwerze gdyż jak drużyna pompka121 zostanie rozgromiona,to od razu zmienia sezon.

KckC7.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...