Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Najtańsza automatyczna przepalarnia na 2 piece.


VereX.

Co mam dalej robic?  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy tworzyc dalej podobne poradniki?

    • Tak, nie mog? si? doczeka?.
      9
    • Nie, nie podoba mi si?.
      2
  2. 2. Na jakim texturepacku chcecie te poradniki?

    • Faithful 64x64 ew. 32x32
      10
    • Soartex Fanver
      1
    • Inny (napisz posta)
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

przedstawiam wam najtańszą

automatyczna przepalarnie na 2 piece.

Widziałem dużo przepalarek, ale większość

nie jest tania.

w8kw7a.png

Co będziemy potrzebowac?

* 6 skrzyń

* 6 hopperów

* 2 piece

Mało, prawda?

w8kw7a.png

A jak takie cudeńko wykonac?

1. Stawiamy 2 piece

20130511140957.png

2. Na piecach stawiamy 2 hoppery wskazujące w dól, a na nich 2 skrzynie.

20130511141016.png

3. Przed piecami stawiamy kolejne 2 hoppery, z dziubkiem w stronę piecy.

Nastepnie stawiamy na hopperach 2 skrzynie.


20130511141318.png

4. Pod piecami stawiamy kolejne 2 hoppery, z dziubkiem skierowanym w stronę najbardziej wysuniętych skrzyń.

A obok dziubka hopperów 2 skrzynie.

20130511141802.png

5. To już koniec, jeśli chcemy go upiększyć możemy to jakoś ładnie obudowac.

20130511142031.png

lub

2vws7rp.png

by umotex12

w8kw7a.png

Filmy

http://www.youtube.com/watch?v=jZvQ6HSfP-E

w8kw7a.png

Changelog:

v0.95:

Dodano Filmik

v0.9:

Dodano obrazki

v0.8:

Stworzono "suchy" poradnik.


TuByłaSygnatura.png

Opublikowano

@2up

 

Miałem zrobić o tym poradnik, ale szkoła.. poprawianie ocen...

I JuriCraft zrobił to by znowu zrobił kłótnie, że mu ukradłem..

Tego nie potrzebuje.

TuByłaSygnatura.png

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ukradłeś to! Wiesz dlaczego? Wysyłałem do IDENTYCZNEGO poradnika moje zdjęcie. Autor z chęcią je dodał. Więc mogłeś je mieć TYLKO I WYŁĄCZNIE PRZEZ PLAGIAT idioto.

 

 

Witam,

przedstawiam wam najtańszą

automatyczna przepalarnie na 2 piece.

Widziałem dużo przepalarek, ale większość

nie jest tania.

w8kw7a.png

Co będziemy potrzebowac?

* 6 skrzyń

* 6 hopperów

* 2 piece

Mało, prawda?

w8kw7a.png

A jak takie cudeńko wykonac?

1. Stawiamy 2 piece

20130511140957.png

2. Na piecach stawiamy 2 hoppery wskazujące w dól, a na nich 2 skrzynie.

20130511141016.png

3. Przed piecami stawiamy kolejne 2 hoppery, z dziubkiem w stronę piecy.

Nastepnie stawiamy na hopperach 2 skrzynie.


20130511141318.png

4. Pod piecami stawiamy kolejne 2 hoppery, z dziubkiem skierowanym w stronę najbardziej wysuniętych skrzyń.

A obok dziubka hopperów 2 skrzynie.

20130511141802.png

5. To już koniec, jeśli chcemy go upiększyć możemy to jakoś ładnie obudowac.

20130511142031.png

lub

2vws7rp.png

by umotex12

 

 

Ja ci gościu tego zdjęcia nie wysyłałem. Chamski plagiat.

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

@umotex

 

Spokojnie... To ja Giercowniak, napisałem w tamtym poradniku, że nie będę już tego konta używał bo jest po prostu nieaktualne.

TuByłaSygnatura.png

Opublikowano

Ta przepalarnia jest przecież genialna! Można to wykorzystać na serwerach multiplayer jak i na singleplayer. Genius! Szacun.

mca.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...