Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Kogoś kto mi pomoże ogarnąć grę na początek


Natalia Anna Zy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie... :3!

Potrzebuję pomocy, pierwszy raz zaczynam z tą grą (nie będę ukrywać, ANGIELSKI U MNIE SŁABY) :P

-Nie wiem kim grać

-Nie wiem gdzie grać

-Nie wiem co i jak

-Szukam osóbek do gry

Więcej info PW/GG podane w profilu! :>

 

 

 

@@@@@@JEŻELI JEST TAKI TEMAT POPROSZĘ LINK@@@@@@

TaRAWgG.png


Opublikowano

Witajcie... :3!

Potrzebuję pomocy, pierwszy raz zaczynam z tą grą (nie będę ukrywać, ANGIELSKI U MNIE SŁABY) :P

-Nie wiem kim grać

-Nie wiem gdzie grać

-Nie wiem co i jak

-Szukam osóbek do gry

Więcej info PW/GG podane w profilu! :>

 

 

 

@@@@@@JEŻELI JEST TAKI TEMAT POPROSZĘ LINK@@@@@@

Nie wiem czy dodali dodatkowe klasy bo grałem w tą grę jakieś 3 miesiące temu :P Wojem się nie opłaca, niby dobra postać, ale może kiedyś naprawią pewnego buga i będzie do dupy :P Priest jest najczęściej wybieraną do pt osobą, a dużo ich nie jest (kleryk), łucznik - nigdy nie grałem, ale niezły z niego dps - też często brany, i został mag.. Chyba najrzadziej brana postać ;P Mało kto wybiera sorca..

 

Nie ma chyba wyboru gdzie grać.. Z tego co pamiętam było tam parę ch nic więcej..

 

Co i jak dowiesz się jak zagrasz :P Wystarczy trochę fantazji i intelektu :D Sam nie znam angielskiego, a dawałem sobie radę od początku :)

Zbieram like ;x

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witajcie... :3!

Potrzebuję pomocy, pierwszy raz zaczynam z tą grą (nie będę ukrywać, ANGIELSKI U MNIE SŁABY) :P

-Nie wiem kim grać

-Nie wiem gdzie grać

-Nie wiem co i jak

-Szukam osóbek do gry

Więcej info PW/GG podane w profilu! :>

 

 

 

@@@@@@JEŻELI JEST TAKI TEMAT POPROSZĘ LINK@@@@@@

graj Archerem

gdzie jest nie ważne wszędzie to samo ;)

przechodzisz dangony, ulepszasz itemki, wbijasz lvl-e, robisz pvp ;)

93988298266825447943.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...