Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

RMGame [1.5.2][Dobrze skonfigurowane pliki][mapa orginalna][serwer survival z działkami][SLOTOWY][NIE NO_IP]ZAPRASZAMY


robotek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co byś chciał wiedzieć? pluginy są z paczki BR3NDa
delikatnie je podtuningowałem.
Itemshop będzie on-line w moim wyglądzie :D
Mody jak będą to :
Mo'creatures
I ten na podgląd HP danego zwierzaka lub człowieka.
Opcje moderatora narazie nie poszukuje. ale przyda sie sponsor by było więcej slotów. :P

ps. działki już działają!

Nieregulaminowa sygnatura.

Opublikowano

Reff. Budowa nowego miasta. Oraz rozpoczęcie tygodnia "every day event" czyli Każdego dnia event. eventy są różne tak jak i nagrody

Nieregulaminowa sygnatura.

Opublikowano

Świetny server , pluginy obcykane jak ta lala , szkoda tylko , że mało ludzi gra . Sam na pewno się rozgłosi ^^

Opublikowano

Dziękuje :D
Widzę że odstrasza was rejestracja online, więc już tłumacze, rejestracja służy do tego by itemshop automatycznie utworzył portfel gracza, oraz koordy spawnu. są to jedyne żeczy które są tworzone nad to, dlatego wymagam reje przez strone. wzamian daje do waszej dyspozycji super serwer, oraz itemshop. a Pana Trollka proszę po powrót gdyż jak najbardziej zasługuje na Budowniczego ;P

Nieregulaminowa sygnatura.

Opublikowano

możesz spróbować, dam ci tenen na mapce pixelart i tam buduj :D

 

ref

 

xxx - przepraszam za dbl nie zauwazylem godziny...

dbl jest wtedy jesli piszesz 2 posty swoje pod soba :D

e734156f6eeb582f017b276b29ec0310.jpg

 

Opublikowano

DZIŚ EVENT !

 

Do wygrania PIMP MY HOUSE BY Troll3k ( aka ja ) .

 

Wymagania :

-działka

- konto na serwerze

 

GORĄCO ZAPRASZAM ! :)

Opublikowano

Witam/.
Dziś ok godzin 19-21 będzie event pvp. zapraszam :D do wygrania 7 dniowy VIP :D

ponadto najprawdopodobniej będą podziały na prace (serwer RP) policja, klasa robotnicza, firmy itp.
chciałbym poznać opinie co wy na to by ten serwer tak zrobić?

Nieregulaminowa sygnatura.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...