Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Ziomeczki ,szybko i na temat ,jak grać kha'zixem


Matiass269

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ziomki ,jak grać kha'zix'em po tych nerfach?

Czyli:

Na którym levelu starać się burstować enemy...

Jak rozwijać skille

Masterki

Bulid

Jak maxować skille

Za pełną odpowiedź dam like

Opublikowano

Masterki 21/9/0

Build: ja zaczynam z flaszką + 3 poty, łezka, brutalizer, BT, BC, Manamune, sunfire cape, ga lub warmog albo omen

Ja maxuje r w q e, a ewolucje daje w e q

Jak gram na midzie to na 2 albo 3 lvl wchodze, zależy od tego jake skille wziąłem. Jeśli na start biore W to na 3 lvlu ( 1- W 2- Q 3- E), a jeśli wezmę Q to spokojnie moge wskakiwać na 2 lvlu ( 1- Q 2- E)

Opublikowano

Teraz ewoluuje sie chyba troszke inaczej bo tym nerfie, nie jestem pewny bo jeszcze nie gralem i zaraz mam zamiar ale:

 

- ewoluowanie Q na linii

- ewoluowanie E na jungli

 

Slow W jest w podstawie wiec nie wiem czy sie oplaca, chyba ze dla farmy

Opublikowano

grałem kilka razy khazikiem po "nerfie" i faktycznie teraz nie oplaca się rozwijac w. Lepiej gra się z rozwinietym q(wiekszy zasieg i dmg). Dobrym plusem jest tez w miare szybki cd. na q.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Burstujesz już nawet w early, im szybciej tym lepiej ale dopiero od momentu gdy masz już chociaż po punkciku w Q, W i E.


Ewoluujesz najpierw W, potem E a na końcu Q.

 

Masterki 21/9/0

 

Bulid

Zaczynasz Flaszką lub Buty + health poty

Łezka -> Manamune (Po brutalizerze) -> Muramana

Brutalizer -> Tasak (po BT)

Buty upgradeujesz na Merce lub Tabi.

Bloodthrister

Last Whisper

Sytuacyjnie coś na survi może być np. Warmogs

 

 

 

 

Punkciki dodajesz w W jako pierwsze, potem E a na końcu Q. Ulti wtedy kiedy się da.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...